PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137926}

Nie z tego świata

Out of This World
7,3 760
ocen
7,3 10 1 760
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Pamiętam,że pierwszy raz oglądałem tę produkcje,gdy emitowała to włoska telewizja Raiuno :)Oczywiście nic nie rozumiałem,bo wszystko było dubbingowane.Po kilku latach puscili to na Jedynce.Fajnie było obejrzęc z tłumaczem.Niestety nie widziałem ostatniego odcinka i nie dowiedziałem czy się czy ojciec Eve w końcu wrócił na naszą planetę.Bardzo podobały mi efekty specjalne.

Martin_Eden

Moim zdaniem powinni zrobić tego Polską wersję :D Z tym, że nowocześniejszą. Fabuła całkiem niezła. Można powiedzieć, że zalatuje Harry Potterem, który też dowiedział się w dniu swoich urodzin, że ma niezwykłe zdolności. Ale to raczej Harry zalatuje tym, gdyż to było wcześniej :D Jak kiedyś dojdę do władzy w mediach to zrobię tego Polski remake :D Kto jest za???

ocenił(a) serial na 8
Olek_4

ja jestem za!!! :D jak dojdziesz do władzy to daj mi znać, chętnie pomogę ;) :D ale jak na razie to zajmij się dochodzeniem... ;):D:D

ocenił(a) serial na 10
mucia_lucia

ja tez jestem za!! i powiadom mnie takze ;)

ocenił(a) serial na 8
Martin_Eden

No mi się strasznie podobał ten serial:) to chyba leciało wieczorami na RTL siedem, tak mi się wydaje. NIe pamiętam, żeby emitowano na Jedynce, no ale byc moze leciało tylko ja o tym nie wiedziałam hehe :D ;)

mucia_lucia

Leciało leciało :D Przecież wiem co oglądałem :D W rogu ekranu było napewno 1 a nie 7 :D

mucia_lucia

Leciało leciało :D Przecież wiem co oglądałem :D W rogu ekranu było napewno 1 a nie 7 :D

ocenił(a) serial na 10
mucia_lucia

lecialo tez na RTL 7 swietny serial bardzo mi sie podobal, szkoda ze juz go nie emituja

martolini1993

wiecie ze ja do tej pory czasami wspominam ten sreial:) szczegolnie jak w niektorych sytuacjcach przydaloby sie zatrzyamc czas:)

użytkownik usunięty
kaskaju

Mam dokładnie to samo!!! ") Stoję w korku, spóźniam się do pracy i odruchowo składam ręce jak Evie ;)

ocenił(a) serial na 10
Martin_Eden

ja tez :D:D a tak wogole jak ktos bedzie mial linki do sciagniecia prosze o podanie mi ;) moje gg: 6054163

ocenił(a) serial na 7
Martin_Eden

Zawsze cholernie zazdrościłam Evci tych jej niesamowitych zdolności - szczególnie zatrzymywania czasu :D

Martin_Eden

w ostatnim odcinku Eve spotyka się z ojcem , ale jest on w postaci hologramu. Ma 24h na Ziemi i potem miał wrócić na swoją planetę , jednak przypadkowo do maszyny weszła Donna , mama Eve . Odcinek kończy się na tym jak orientują się , że po drugiej stronie ( w tym rombie przez który Eve rozmawiała z ojcem) pojawia się głos Eve. Nic więcej nie wiadomo... Trochę durnowate zakończenie.

Martin_Eden

To leciało w Polsce bodajże w RTL7

ocenił(a) serial na 7
Pawuloniasty

Pare lat wczesniej na TVP1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones