Nie z tego świata
powrót do forum 13 sezonu

sezon 13

ocenił(a) serial na 7

13 sezon został zamówiony. Potwierdzone info.
Czy ten serial się kiedykolwiek skończy?

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Skończy się na 666 odcinku ;)

ocenił(a) serial na 7
szuler2

No chyba tak :P

ocenił(a) serial na 10
anooniim

Niech kręci dalej :) tęsknię bardziej za opowieściami od sezonu 1 do nie wiem którego sezonu, bo były tam ciekawe podane różne legendy czy historie paranormalne, no i dodatkowo włożyli w nim więcej klimatu mrocznego. :)

ocenił(a) serial na 7
piotrek_mili

Tak, też najbardziej lubię w tym serialu, gdy polują na jakieś potwory. Ale gdy po raz kolejny widzę jak najpierw przeżywają problemy z ojcem, później matką, do tego wszystkiego pojawiają się anioły, demony i Bóg to już odechciewa mi się tego oglądać.

ocenił(a) serial na 10
anooniim

Ma byc podobno 300 odcinków wiec jeszcze 14 sezon przynajmniej tak gadali w wywiadzie

TyrionLanister

mam nadzieje ze będzie normalny serial nie anime jak tu piszą
naekranie. pl/aktualnosci/scooby-doo-pojawi-sie-w-13-sezonie-supernatural-zobacz-zdjecie-18 67927
jak można supernatural połączyć ze Scooby Doo.
pewnie myślą ze kapitan Ameryka iron man udało się połączyć do Avegers to i tu im się uda jak dla mnie to była by porażka

ocenił(a) serial na 10
krystianzwolak

Umiesz czytać? nie będzie anime tylko jeden odcinek ma nas zabrać do animowanego świata scooby doo a nie caly 13 sezon ma być animowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones