SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Nie z tego świata

Supernatural
2005 - 2020
45 min.
8,1 93 010
ocen
8,1 10 1 93010
42 599
chce zobaczyć
7,3 3
oceny krytyków
Dwóch braci wypowiada wojnę siłom zła. Więcej Mniej
Nie z tego świata zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył 9 nagród Kryształowa Statuetka, 2  inne nagrody i 64  nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean (Jensen Ackles), zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył zeDean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean (Jensen Ackles), zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył ze złem, zniknął. Aby go odszukać i pomóc ludzkości pokonać złe siły, bracia muszą ścigać to, na co on polował... a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które, miał nadzieję, na zawsze zostawić za sobą. [opis dystrubutora]

na podstawie
Eric 'Giz' Gewirtz (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Kripke Enterprises / Supernatural Films / Warner Bros. Television / Więcej...
tytuł oryg.
Supernatural
inne tytuły
Rola Ruby została napisana dla Kristen Bell, ale aktorka odrzuciła ją. Ostatecznie Katie Cassidy zagrała tę rolę.
Jensen Ackles początkowo ubiegał się o rolę Sama Winchestera. Gdy Jared Padalecki wziął udział w castingu, producenci zdecydowali się obsadzić go w tej roli, a Acklesowi zaproponowano rolę Deana.
Odcinek 1x07 "Hook Man" ma miejsce w stanie Iowa (jeden ze stanów położony na północnym wschodzie). Mimo to, kiedy bracia Winchester (Jensen Ackles, Jared Padalecki) wjeżdżają do miasta w tle widać palmy.
Serial "Supernatural" to niewątpliwe jeden z najlepszych seriali stacji The CW, zaraz obok "Tajemnic Smallville" czy "Pamiętników Wampirów". W samej Ameryce dwa pierwsze sezony zyskały sobie ogromną popularność, a główni bohaterowie Dean i Sam Winchester sympatię widzów.  W Polsce znany pod tytułem "Nie z tego świata", serial nie zyskał tak dużego... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych