PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93541}

Niebieski rower

La Bicyclette bleue
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Niebieski rower
powrót do forum serialu Niebieski rower

Nie wiem jak film, pewnie mocno ocenzurowany, ale jeśli o mnie chodzi, to polecam wszystkim książkę. JEST BOSKA!!! Czytałam ją w dzień i w nocy. Taki obraz jaki tam opisuje autorka zostaje w pamięci. Mnie obrazy tortur jakie są tam opisane, nawiedzały naweyt w snach. Książka dla osób, które lubią tematykę wojny, okupacji i wielkiej miłości oczywiście. POLECAM

ocenił(a) serial na 9
HE_MAN

Ja też czytałam książkę, jest świetna. Zwróciłaś uwagę, że książka jest oparta na klasyce czyli "Przeminęło z wiatrem"?

HE_MAN

Film był świetny.Jeżeli książka jest również rewelacyjna to chętnie przeczytam:) //wskazane by było podanie autora:)

sqash

autorka ksiązki to Regine Deforges. Ja zgadzam się film jest super i książka też. Najpierw oglądałam film i uważam, że lepiej nie dało się go zrobić.

użytkownik usunięty
Lea_6

A ja uważam że książka to zwykły plagiat, przesiąkniety erotyzmem i nudnymi opisami wojny

ocenił(a) serial na 9
HE_MAN

ksiazke czytalam,film ogladalam,podobalo mi sie:-) Jest w stylu Przeminelo...nie przeszkadza mi to.Ma ktos napisy do filmu?

Mother_Earth

masz film Niebieski rower?? skąd?jeśli to nie tajemnica:)ja nie moge znaleźć.

Mother_Earth

Masz film??Jeżeli tak to napisz mi gdzie go znalazłaś bo ja nie mogę jakoś go znaleźć. Mój email paulinkus007@wp.pl

Mother_Earth

Masz film??Jeżeli tak to napisz mi gdzie go znalazłaś bo ja nie mogę jakoś go znaleźć. Mój email paulinkus007@wp.pl

paulinkus007

Ja mam film, sciągnięty przez emula, ale bardzo ładna wersja, tylko ze nie mogę nigdzie znalźć napisów;(Film naprawdę śliczny w przeciieństwie do książki, którą dokończyła z wielkim trudem...Pomysł osadzenia schematu z cudownego Przeminęło z wiatrem, w reliah II wojny, wydal mi sie ok, ale te sceny erotyczne, co 2 stronę poprostu odrażają...w końcu zamiast się wzruszać i płakać...śmiałam się i krzywiłam;)no ale to rzecz gustów...A po filmie całkiem inne uczucia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones