Niedoskonali
powrót do forum 1 sezonu

Miało być dowcipnie a wyszło jak to zwykle u netflixa gówno dla niedorozwojów. Gra aktorska to jakaś porażka, meble grają lepiej niż aktorzy, po półtorej odcinka męczenia tego dzieła nawet z pomocą drinka nie dałem rady.

ocenił(a) serial na 7
pawulon1_2

Pierwsze dwa odcinki miałem podobne wrażenia, jednak dałem mu szansę do trzeciego odcinka i im dalej - tym lepiej. Dopiero wtedy zrozumiałem klimat serialu, że fabularnie serial cały czas puszcza nam oko i nie próbuje być czymś więcej, niż jest. Bohaterowie wykreowani poprawnie, Tilda to perełka. Alex - trochę gorzej, przez większość seansu ma się wrażenie, że jest totalnie odklejony od fabuły, aż do ostatnich odcinków, gdzie tłumaczone są motywacje postaci i kryjące się za nią tajemnice. Uwielbiam wątki wilkołacze w filmach, serialach i książkach, a tutaj dostajemy coś świeższego, el chupacabrę ;) i pewnie teraz brzmi to śmiesznie, ale dobrze oddaje naturę tego serialu. Polecam, jeśli ktoś chce się pozytywnie zaskoczyć i czuje taki klimat :)

pawulon1_2

Piszesz kompletne bzdury. Pewnie oglądałeś (o ile naprawdę oglądałeś) z zamiarem obsmarowania go na filmwebie, żeby pokazać jaki to z ciebie wytrawny znawca, któremu nie podoba się byle co. Aktorstwo akurat jest bardzo dobre i nie da się stwierdzić inaczej jeśli ma się choć odrobinę mózgu. Każda postać jest inna i aktorzy bardzo dobrze oddali te różnice, szczególnie ta punkówa.

ocenił(a) serial na 8
interpretator

Dobrze powiedziane +1

użytkownik usunięty
pawulon1_2

Nuda. Zgadzam się, że jest to totalny shit adresowany dla niedojrzałego widza :) Jak zawsze komentarze na filmwebie są na najwyższym poziomie: pełne szyderstwa, wycieczek personalnych, kompleksów oraz buractwa zwanego też cebulactwem. Interpetatorowi się podoba i to jest wspaniałe. Pawulonowi1 nie podoba się i to też jest wspaniałe. Wracająć do serialu - kiła, pażdzierz, chwasty i tona mułu:)

ocenił(a) serial na 8
pawulon1_2

Typie co ty bredzisz widać że doczepiasz się do każdego filmu co ty masz do zwykłych filmów!? Nie wszystko musi być IDEAŁEM bo ty jesteś perfekcyjny i ZROBIŁBYŚ TO LEPIEJ + możnazauważyć po twoich komentarzach jak nienawidzisz "inności" bo co osoby z depresją lub inną subkulturą są ZŁE? Goci czy emo są ŹLI? Typie lepiej ogarnij dupę i zajmij się własnymi sprawami a nie wyżywasz się na ludziach w internecie.

pawulon1_2

Może odstaw alkohol to szare komórki zaczną funkcjonować?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones