Niegrzeczni faceci

1992
Niegrzeczni faceci
8,1 270
ocen
8,1 10 270
149
chce zobaczyć
{"type":"film","id":194737,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Men+Behaving+Badly-1992-194737/tv","text":"W TV"}]}

Gary Strang i Tony Smart sa mężczyznami w okolicach trzydziestki, co więcej, należą do typowych przedstawicieli swojego pokolenia. Szybsze bicie serca wywołują w nich alkohol, seks i piłka nożna. Obaj zachowują się wyjątkowo niedojrzale, przez co nie układa im się w związkach z kobietami. Dorothy, pielęgniarka, i Deborah, kelnerka, starają się jednak godnie znosić wady swoich mężczyzn.

opis dystrybutora dvd

Gary to niezbyt atrakcyjny, leniwy pracownik biurowy. Większość czasu spędza w domu popijając piwo na kanapie i gapiąc się w telewizor, lub przesiadując w pobliskim pubie Korona. Choć nie grzeszy ani urodą, ani inteligencją, uważa się za 8. cud świata i nieustannie próbuje podrywać piękne kobiety (oczywiście z przewidywalnym skutkiem). Nie wiedzieć czemu, dość długo wytrzymuje z nim bystra i miła Dorothy, puszysta pielęgniarka o ironicznym poczuciu humoru. Współlokatorem Gary'ego jest Tony - niebieski ptak, który zamiast znaleźć porządną pracę, woli wcielać w życie swoje kolejne zwariowane pomysły i choć ma 30 lat, zachowuje się raczej jak niegrzeczny chłopak z podstawówki.
Wkrótce do sąsiedniego mieszkania wprowadza się atrakcyjna i niegłupia Deborah. Obaj panowie zaczynają natychmiast przejawiać fascynację piękną kobietą - szczególnie Tony, który dostaje na punkcie nowej sąsiadki istnego bzika. Deborah oczywiście pozostaje obojętna na ich wątpliwe uroki, zaprzyjaźnia się za to z Dorothy. Wkrótce cała czwórka stworzy nierozłączną paczkę przyjaciół.

Serial "Niegrzeczni faceci" przedstawia w zabawny sposób różnice między kobietami a mężczyznami, ich stereotypowym zachowaniem i sposobem myślenia. Obśmiewa zdziecinnienie współczesnych 30-latków, ich nieumiejętność podejmowania decyzji, chłopięce zabawy i niedojrzałe zachowania. Jest pełen świetnego humoru, miejscami lekko rubasznego.