PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847928}

Niemowlęta

Babies
6,5 715
ocen
6,5 10 1 715
Niemowlęta
powrót do forum serialu Niemowlęta

Propaganda

ocenił(a) serial na 1

Netflix już po 15 minutach postanowił pokazać nam dwóch mężczyzn w związku wychowujących dziecko. Żenada.

ocenił(a) serial na 8
zuba89

Ahh Polaczki ....

ocenił(a) serial na 1
Klaudia_Yellow

No i pojawili się, Wszechstronnie wykształceni i wiedzący najlepiej obrońcy równości i tolerancji. Jeszcze najlepiej nazwać kogoś Polaczkiem i nasrać do własnego gniazda.

ocenił(a) serial na 8
zuba89

Polska to gniazdo żmij więc pora otworzyć oczy ;) to właśnie udowadniają komentarze nazywające parę homoseksualną wychowującą dziecko żenadą.

ocenił(a) serial na 1
Klaudia_Yellow

Żenada nazwałem pokazanie tego w dokumentalnym serialu o dzieciach a nie tych facetow. Nie oceniam ich. Wątek wciśnięty na siłę. Wartość merytoryczna serialu jest po prostu słaba. W Polsce są wspaniali ludzie może czas otworzyć oczy a nie patrzeć na drugiego człowieka przez ciemne okulary.

ocenił(a) serial na 8
zuba89

W tym odcinku było aż wskazane ukazanie tego przykładu właśnie na parze homoseksualnej składającej się z dwóch panów wychowujących malutkie dziecko od chwili jego narodzin
więc jakby ukazanie tego w dokumencie o dzieciach było jak najbardziej poprawne. Dodatkowo wartość merytoryczna jest dobra , serial miał ukazać przełomy w nauce a nie rzeczy których obecnie NIE WIEMY ;)

ocenił(a) serial na 8
zuba89

Dodatkowo , Pańskie uzasadnienie oceny 1 to tylko przytoczenie pary homoseksualnej, ambitnie.

ocenił(a) serial na 7
Klaudia_Yellow

Klaudia przecież i tak go nie przekonasz to zakuty łeb albo troll ruski

ocenił(a) serial na 1
tenar

Oczywiście. Każdy kto ma inne zdanie niż fałszywi postępowcy to zakuty łeb albo troll. Polecam przeczytać kilka książek najlepiej o przeszłości i przyszłości a dopiero wtedy dyskutować na głębsze tematy. Wpajanie ludziom takich postępowych głupot źle się skończy.

ocenił(a) serial na 7
zuba89

pierd...licie hipolicie , serdeczności

ocenił(a) serial na 1
tenar

Wzajemnie

zuba89

jeśli to jest jedyne, co wyciągnąłeś z tego dokumentu, to współczuję. poza tym wiesz, co mówi nauka? że najwięksi przeciwnicy lgbt to kryptogeje :)

ocenił(a) serial na 1
milena_9

Nie jestem przeciwnikiem gejów ani lesbijek. Ale niebezpiecznej ideologi która się nam narzuca. Ciekawa ta nauka. Jakieś naukowe źródło? Cokolwiek?

zuba89

jeśli nie jesteś przeciwnikiem, dlaczego tak boli cię to co pokazali w dokumencie? nie skupili się nawet na tym wątku, pokazali jedynie parę minut jako przykład opiekowania się dzieckiem przez osoby, które go nie urodziły i wpływ tego wychowania na mózg opiekunów. oceniasz cały serial, który ma 6 50minutowych odcinków na podstawie jednej, na szybko przytoczonej historii. o jakiej ideologii mówisz? przecież homoseksalizm był zawsze, w dzisiejszych czasach w większości krajów cywilizowanych jest to norma, nie rozumiem dlaczego niektórych boli, że ktoś może kochać osobę tej samej płci, przecież nie zaciągną cię do łóżka, nie każą praktykować tego co sami robią, nie zarazisz się też homoseksualnością, twoje dzieci nie zaczną myśleć o sobie jako o osobie homoseksualnej, bo ktoś inny nią jest. dla mnie chore jest to, ze komuś coś do tego co ktoś inny lubi robic w lozku. szkoda, że tacy ludzie nie mogą w inny sposób spożytkować swojego oburzenia i złości. pewnie ten cały mój wywód to i tak stracony czas, zaraz znajdą się mędrkowie, którzy wyzwą mnie od lewaków i obrończyn pedałów, ale może się zdziwię. tak czy inaczej masz tutaj artykuł i linki do badań- https://www.indy100.com/article/homophobia-gay-homosexual-closet-science-self-lo athing-study-data-50-years-decriminalisation-7788016 .

ocenił(a) serial na 1
milena_9

Nikt Cię nie zacznie wyzywać;) nie także czuje nienawiści do homoseksualistów. Nikogo to nie boli co robią w łóżku. Nie mam w sobie złości. Po prostu wiele oczekiwałem od tego serialu, może ocena 1 jest niewłaściwa ale na pewno nie więcej jak 4 pomiajjac wspomniany wątek. Dodatkowo Netflix na siłę upycha takie wątki. Jakby wiedzę opierać na produkcjach Netflix można by przypuszczać że 25 procent populacji to homoseksualiści. Chore to zaczelo się robić kiedy ktoś na siłę chce pokazać co robi w łóżku. Homoseksualiści oczywiście byli zawsze. Nachalna LGBT to wymysł ostatnich czasów. Żaden wywód to nie stracony czas warto rozmawiać, w teorii powinniśmy wtedy lepiej rozumieć coś z czym się nie zgadzamy. Dziękuję za linki. Przejrzałem i nie wyglądają zbyt dobrze;). Trzeba by jeszcze sprawdzić na czyje zlecenie zostały zrobione i kto chciał co w nich udowodnić;) pozdrawiam

zuba89

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8772014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones