Niemowlęta
powrót do forum 1 sezonu

Tak można opisać tą stratę czasu. Mówią o rzeczach oczywistych dla większości rodziców, ale najpierw to badają i są strasznie zszokowani wynikami. Jakby przylecieli z kosmosu. Cały czas się chwalą badaniami różnych par po czym mówią o banałach. I to wszystko przez tyle odcinków- a można było w 30 minut. Jest taki dokument Sekrety niemowlaków - trwa 45 minut i mówi lepiej, więcej, profesjonalniej. Netflix - wstyd.

ocenił(a) serial na 1
konklon

Niestety potwierdzam, banały podszyte netflixową lewacką propagandą. Strata czasu.

ocenił(a) serial na 8
konklon

Ten dokument nie ma za zadanie pokazać nam CIEKAWOSTEK tylko opowiedzieć o przełomowych odkryciach naukowych ( które obecnie już znamy ) , dodatkowo żeby był "na czasie " a nie samo mówienie i badania żyjemy razem z dziećmi. Co do LGBT i pary homoseksualnej bo faktycznie "propaganda" , może pora się rozejrzeć, takie pary to nic dziwnego... A nie , przepraszam Polacy nadal się dziwią jakby to coś miało zmienić ;)

Klaudia_Yellow

pod tym względem: w polsce nadal jak w chlewie.. niestety.

konklon

z mojego doświadczenia wiem, że mało który rodzic z mojego pokolenia wie np o skokach rozwojowych, w polsce, gdy rozmawiam z innymi mamami i tłumaczę drażliwe zachowanie cudzego czy swojego dziecka właśnie skokiem rozwojowym nikt nie wie o czym mówię i myślą że zmyślam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones