PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Co ich łączy>dlaczego mają taką samą grupę krwi?Teraz matka Pabla coś mówiła o miłości do wuja Camili,więc możliwe że Pablo był jego synem?Ale Camila nie była jego córką więc wspólna grupa krwi u kuzynostwa jest chyba troche przekoloryzowana.

ocenił(a) serial na 8
ewelina84

Wg mnie Pablo to kuzyn Camilii, przynajmniej ja tak wywnioskowałam z dzisiejszego odcinka :) No moze troche przekoloryzowane ale to wkoncu telenowela ;)

ocenił(a) serial na 8
ewelina84

Pewnie są spokrewnienii, wszystko na to wskazuje, choć nie wiem co by to wznosiło do serialu

ewelina84

no właśnie ale byłaby taka możliwość gdyby Augustina była bratową Daniela )wujka Camilii)

zezun

umknęło mi to na początku i nie wiem czy była siostrą czy bratową

zezun

Jesli sie nie myle to zona starego Daniela byla siostra Augustiny...

zezun

Agustina dla don Daniela była bratową, bo Agustiny mężem był brat don Daniela.

jagodajulia

czyli jest taka możliwość, że Agustina mogła mieć romans z don Danielem i Camilla jest jego córką

zezun

no nie powiem kochliwy to on był, obleciał wszystkie sąsiadki

zezun

Nie, nie ma takiej możliwości.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

jaka bratowa?? przeciez to siostra Augustiny była ze Starym Danielem xd wiec on byl dla niej po prostu szwagrem xd

ocenił(a) serial na 8
angel94_filmweb

nie wiem zreszta, to drzewo genalogiczne mnie zaczyna przerastac xd

angel94_filmweb

Nieee, don Daniel był bratem męża Augustiny. Dlatego dla Camili to stryj.

użytkownik usunięty
Camilla3

to wszystko jest takie zawiłe że ja juz nic nie rozumiem.. bez kitu ;)

Pomieszanie z poplątaniem. Zaszaleli jak w Modzie na sukces :D Nie obrażając oczywiście oglądających, choć do nich nie należę.

ocenił(a) serial na 8
angel94_filmweb

Ja też początkowo myślałam że tylko poprzez siostre Agustina ma powiązania z Don Danielem a potem się dowiedziałam na forum że jeszcze brat Don Daniela był jej mężem :)

angel94_filmweb

Tak, Amparo była żoną don Daniela, ale Agustina była żoną brata don Daniela.

jagodajulia

Chyba juz skumalam. Augustina zawsze byla zakochana w starym danielu i calkiem mozliwe ze camila to jego corka. Pablo na 100 tez jest jego synem jego matka wspominala daniela. Stad ta sama nibt rzadka grupa krwi. Ale jakim cudem ximena jest siostra daniela. Masakra

ewelina84

Chyba nie bardzo :P Agustina zawsze podkochiwała się w don Danielu, ale ten nie odwzajemnił jej uczucia nigdy. Kiedyś mu nawet o tym wspomniała. Ale jeszcze bardziej zła była, że don Daniel miał romans z inną, gdy był mężem jej siostry. Na nią [Agustinę] nigdy nie zwrócił uwagi, a romansował z innymi.

jagodajulia

Może i nie odwzajemnił jej uczucia,co by nie przeszkadzało iść z nią do łóżka :) ten Don daniel chyba w młodości niezle branie miał :)

ewelina84

Jakby z nią romansował to nie miałaby pretensji, że ten jej nigdy nie traktował jako kogoś więcej niż bratową.

jagodajulia

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

ha ha no dokładnie, istny Casanova z niego był, kobiety jak widać szalały na jego punkcie:)

Sathiya

Musiał być super przystojny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones