PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Zauwazyliscie cie ze Silvia w tym filmie jest duzo szczuplejsza niz w Kiedy sie zakocham i ma mniejszy tyłek wogle jest chuda wtedy była taka masywna.A w tym filmie tez gorzej wyglada ,nie podoba mi sie fryzura ,ubrania,makijaz wogle całą rola.Zadna telenowela nie przebije Kiedy sie zakocham ,tej magi ,tych uczuc ,nie ma tego juz w zadnej telenoweli chociaz ta telenowela sie moze rozkreci ale nie mam złudzen.

mika26

Tak, w Kiedy się zakocham była zdecydowanie bardziej "przy kości";) jeszcze te loki jakoś bardziej pogrubiały jej twarz...W Nieposkromionej miłości prezentuje się lepiej, myślę, że jeszcze telenowela się rozkręci ;)

kamazdw1

tak kiedy sie zakocham jest najlepsza telka ....a postac renaty super ,az sie chcialo miec taka znajoma jak bohaterka :))) naprawde super

yecur

Gdzie tam znajomą, ja bym wolała być Renata :D

cocco03

no raczej xd

kamazdw1

w Kiedy Się Zakocham wyglądała lepiej. a loki były cudowne

ocenił(a) serial na 8
kamazdw1

w końcu ktoś również podziela moja opinie ;D

mika26

Ja lubię CME, ale wg mnie aż takie rewelacyjne nie było. Przeciąganie zabiło coś co mi się spodobało w CME.
Wg mnie mówienie, że Silvia jako Renata "była przy kości" to chyba jakieś kpiny. Wg mnie w AB jest szczuplejsza, ale w CME na pewno nie wyglądała jakby "była przy kości".

jagodajulia

No pewnie, że nie :D Przy kości? dobre... ;)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Przy kosci nieee.
Ale kawal tylka miala :D

mika26

Ma mniejszy tyłek, bo pewnie implanty jej wyjęli ;)
Ale co do masywności to bym nie przesadzała. Była bardzo zgrabna, a loki dodawały jej uroku.
W AB jej wygląda jest całkiem odmienny, ale jak najbardziej odpowiedni. Ja już się przyzwyczaiłam do niego :)

Dla mnie też najlepsze jest CME. Ma kilka wad, ale zalety i tak je przykrywają. Wątpię, żeby kiedyś powstała jeszcze tak cudna telka.

cocco03

Figurę ma bardzo ładną, na pewno nie można powiedzieć, że w "Kiedy się zakocham" była masywna, czy przy kości. Wyglądałała w sam raz.

Camilla3

Z resztą ten tyłek można jej wybaczyć. Spójrzmy na inne napompowane "laseczki" typu Ninel Conde, choć ona tez ponoć sobie powyjmowała :D

cocco03

Większość teraz ma coś poprawiane, w sumie ciężko znaleźć 100% naturę. Nie wiesz czasem czy można gdzieś obejrzeć dzisiejszy odcinek?

Camilla3

Jeszcze nie jest dodany :)

cocco03

Oki, bo nie oglądałam dziś, więc muszę być czujna jak dodadzą :)

Camilla3

Ja też nie oglądałam. Wole jakoś rano :)

cocco03

Ja rano dawniej oglądałam CME, teraz zmienili emisję i mi już nie po drodze, bo zawsze coś o tej porze robię i ciężko siedzieć przed tv, na necie nadrabiam, ale w sumie w poniedziałek powtórkę Nieposkromionej będę mogła obejrzeć :)

Camilla3

Mogliby zaczynać spokojnie o 9.

cocco03

Tak, to by była dobra pora :) w sam raz.

Camilla3

Powtórki CME kiedy leciało pierwszy raz trwały do 12:30, to już w ogóle była porażka.

mika26

Nie wiem czy wiecie, ale w Meksyku niektóre kobiety noszą specjalne majtki, które sprawiają, że ich pupa wygląda na większą, myślę, że właśnie w 'Kiedy się zakocham' je nosiła, teraz nie.

Lenkaaa_93

Możliwe, ale i tak miała silikonowe implanty :)

cocco03

skąd wiesz że miała implanty to jest potwierdzona informacja, gdzieś przeczytałam że silvia jest przeciwniczką operacji plastycznych

silvia190996

A ja czytałam, że miała implanty silikonowe w tyłku.

mika26

zgadzam się co do CME a Silvia wygląda strasznie... te cienkie włosy i taką chudą ma twarz

Blab

wedlug mnie nie jest tak zle:) tylko ma taka ponura garderobe:)

yecur

Mi podobają się jej koszule xD

yecur

Garderoba jest taka jednostajna, ale w sumie pracuje z bykami więc w kiecce nie poleci ;)

Blab

Przez tą fryzurę jest trochę podobna do Maite Perroni ;p

Lenkaaa_93

Nie, mi się z Maite kompletnie nie kojarzy.

Camilla3

Mnie też nie ;)

ocenił(a) serial na 8
mika26

Ja bym chciała żeby w Amor Bravio ubierała się tak jak Renata z CME, troche bardziej kolorowo i więcej sukienek, z figurą jaką ma teraz w AM wyglądałaby naprawdę super

Dorisa_d

Byłoby nudno gdyby była ubrana tak samo ;) Styl Renaty powinien zostać przy Renacie.

cocco03

Dokładnie, poza tym, według mnie pasuje jej ubiór, widząc to całe ranczo, byki, jakby nie patrzeć specyficzne miejsce, nie wyobrażam sobie jej w jakiejś zwiewnej sukience, jest dobrze jak jest.

Camilla3

I tak ostatnio była w kiecce na obiedzie z Viv,a potem na imprezie :D
A do pracy z byczkami musi latać w portkach, kto wie co takiemu zwierzęciu do łba strzeli ? :D

cocco03

No właśnie, dlatego wygląda adekwatnie do sytuacji. Ale Rafael robi do niej maślane oczka, czuję, że będzie ją miłował dozgonnie :D

Camilla3

Chyba tak, ale raczej nic z tym nie zrobi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones