Naprawdę, z sezonu na sezon coraz lepiej! Zaczęłam oglądać dawno temu z myślą, że będzie to idealny odmóżdżacz "do obiadu", tymczasem okazało się, że serial bawi mnie jak mało który i jest jedną z lepszych (obecnie emitowanych) komedii. Oddaję ukłon zwłaszcza w stronę odcinków live, bo s03e01 rozśmieszył mnie do łez -...
więcejale potem jego postać zaczyna irytować. Cała ekipa jest bezbarwna, bez iskry i sympatii. Wymuszone sceny na temat "homo", a cały serial jest o niczym. Po raz pierwszy widze serial o niczym, nie ma motywu przewodniego, którego można się chwycić - to tylko zlepek nieśmiesznych sytuacji i pseudo mądrości Dannego.