PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

jestem mile zaskoczony

ocenił(a) serial na 7

Wiadomo że klimat nie ten, ale jak na remake daje radę. Fajnie został dobrany samochód, szkoda tylko że "nowy Michael Knight" zupełnie nie pasuje do swojej roli. Bardzo mnie cieszy że serial nie przynudza tylko cały czas jest akcja i widać że to nie jest tylko odcinanie kuponów od legendy Knight Ridera.

ocenił(a) serial na 10
krevek

Jeśli zaskoczył Cię pierwszy odc a właściwie pilot dzisiaj w tv to myślę że reszta odc jeszcze bardziej Cię zaskoczy:) a co do mike'a (nowego michaela) tez na początku myślałem że nie pasuje do tej roli, zwłaszcza po 2 pierwszych odc ale później nawet czasem przypominał mi dawnego michaela, mam nadzieję że zmienisz zdanie jak ja:) pzdr

ocenił(a) serial na 10
R_filmweb

Jak dla mnie pilot nowego KR jest lepszy od wersji z roku 82.

ocenił(a) serial na 7
dewon

niestety serial jest bardzo nie równy a przemiany samochodu w dalszych odcinkach to kpina:P ale serial w sumie pozytywny i jeszcze raz bedę w miare wolnego czasu sledził w TVP;]

MastaBlasta

w pierwszym odcinku na początku,gdy włamują się do tej willi w garażu widać tablice rejestracyjną knight rider,identyczną z tą jaką miał stary kitt może też stał w tym garażu.

ocenił(a) serial na 7
Master_30

nie tylko tablica;) kierownica i jest najazd na silnik a na moje oko to w 4:10 widać KITTa starego;D

ocenił(a) serial na 9
MastaBlasta

Tiaa, widać nie tylko silnik i KITTa. :p

http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?t=397&start=0

3 KITTy! xP

ocenił(a) serial na 10
fenix_the_best

Mogli by się kiedyś spotkać XP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones