Niewyjaśnione tajemnice (2020)
Niewyjaśnione tajemnice: Sezon 2 Niewyjaśnione tajemnice Sezon 2, Odcinek 5

W toni jeziora

Lady in the Lake 48m
6,6 129
ocen
6,6 10 1 129
Niewyjaśnione tajemnice
powrót do forum s2e5

Kluczyki od samochodu

ocenił(a) serial na 7

Trochę nie rozumiem jednej rzeczy, może ktoś z was mi to wyjaśni. Najprawdopodobniejszym scenariuszem było to, że ciało kobiety zostało wrzucone do rzeki kilka kilometrów od kościoła a jej auto ponownie przeparkowano pod kościół, więc jakim cudem przy ciele kobiety- dokładnie w kieszeni jej kurtki znaleziono kluczyki od auta i nikt dalej nie drążył tego tematu? Jak ktoś mógł wrócić autem pod kościół bez kluczyków? Dużo rzeczy w tej sprawie totalnie nie ma sensu...

ocenił(a) serial na 6
kymciaa

A to kluczyki nie zostały w torebce pozosttawionej w samochodzie? Tak mi się to zapamiętało.

ocenił(a) serial na 7
kymciaa

A to jest ciekawa kwestia, sama to przeoczyłam i rzeczywiście nie było to wyjaśnione. Zabójca musiał mieć drugie kluczyki do auta, nie widzę innej możliwości skoro nie było żadnych śladów uruchomienia auta bez kluczyków. Jedynym innym wyjaśnieniem może być to, że ciało wyrzucono po przeparkowaniu auta. To by wskazywało, że w akcji uczestniczyło więcej osób. Dziwna ta sprawa strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones