serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Niezapomniane

Unforgotten
2015
1h
7,6 1 632
oceny
7,6 10 1 1632
W piwnicy starego domu znaleziono zakopane kości. Policja rozpoczyna dochodzenie usiłując znaleźć sprawcę morderstwa sprzed lat. Zobacz pełny opis
Niezapomniane zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Niezapomniane
Spot nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2018-10-31T17:01:15 https://fwcdn.pl/webv/82/92/48292/thumbnail.48292.4.jpg https://fwcdn.pl/video/spot/plf10005_vb1_wed_fhahd.vp9.1080p.webm

W pierwszym sezonie Cassie Stuart, bystra detektyw Scotland Yardu wraz ze swym partnerem, detektywem Sunilem Khanem próbują rozwikłać sprawę morderstwa bezdomnego młodzieńca Jimmy’ego Sullivana. Prowadzony przez niego pamiętnik wskazuje na czterech potencjalnych sprawców. Wśród nich jest: duchowny Robert Greaves - oddany mąż i ojciec, SirW pierwszym sezonie Cassie Stuart, bystra detektyw Scotland Yardu wraz ze swym partnerem, detektywem Sunilem Khanem próbują rozwikłać sprawę morderstwa bezdomnego młodzieńca Jimmy’ego Sullivana. Prowadzony przez niego pamiętnik wskazuje na czterech potencjalnych sprawców. Wśród nich jest: duchowny Robert Greaves - oddany mąż i ojciec, Sir Phillip Cross - prominentny przedsiębiorca, który zdaje się być nietykalny, Lizzie Wilton - kobieta, która wraz ze swym mężem Rayem angażuje się w działalność charytatywną oraz poruszający się na wózku Eric Slater, który opiekuje się swoją żoną Claire, dotkniętą wczesnym stadium demencji. Każda z tych osób ma coś do ukrycia. W miarę, jak wychodzą na jaw ich kłamstwa, najbliższe im osoby zaczynają się zastanawiać, do czego jeszcze mogliby być zdolni. W kolejnych seriach duet detektywów pomoże odnaleźć sprawców z kolejnych przedawnionych spraw. W drugim sezonie zespół wyławia z rzeki dobrze zachowane szczątki mężczyzny ukryte w walizce. Wśród podejrzanych znajduje się szanowany prawnik, nauczycielka, lekarz pediatra oraz oficer policji Tessa Nixon. Przy tej sprawie nawet wyjątkowa relacja łącząca Cassie i Sunile’a zostaje poddana próbie. W trzeciej serii zajmą się oni sprawą zaginionej 16-latki Hayley Reid, której szczątki zostają przypadkowo odkopane przy autostradzie pod Londynem. Oskarżenie pada na grupę przyjaciół, która spędzała wakacje w okolicy zamieszkania rodziny Hayley w czasie, gdy dziewczyna została uznana za zaginioną. Tu nic nie jest czarno-białe i każdy kryje tajemnice.

studio
ITV Studios
tytuł oryg.
Unforgotten
inne tytuły
The Forgotten (tytuł roboczy) Wielka Brytania
więcej
Kiedy Cassie Stuart odkrywa dowód w starej torbie BOAC (British Overseas Airways Corporation), mówi, że pamięta, że sama miała taką na lotnisku w Alicante w 1976 roku. BOAC przestały istnieć w 1974 roku (po połączeniu z BEA przyjęły nazwę British Airways) i nigdy nie prowadziły lotów do Alicante, więc nie mogła tam żadnej kupić.
Trzeci sezon serialu kręcono w King’s Lynn, Hunstanton, Londynie i Bristolu (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

spokojne, bez gonitwy i strzelanin prowadzone śledztwo. Obejrzałam całość na raz nie nudząc się ani jednej minuty.

Ślepa Temida?

ocenił(a) serial na 9

Fantastyczny drugi sezon, daje dużo emocji i do myślenia: czy sprawiedliwość naprawdę powinna być ślepa. Polecam każdemu wielbicielowi brytyjskich seriali.

Naprawdę miła odmiana po ociekających plastikiem filmach i serialach.

Pokazuje, co dzieje się z ofiarami pedofilii. Jak te okrucieństwa niszczą na zawsze psychikę. To jedno z przestępstw, za które powinien być obligatoryjnie najwyższy wymiar kary.

Będzie liczył sześć odcinków i, póki co, ma być ostatnim sezonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones