PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696232}

Nisekoi

7,0 954
oceny
7,0 10 1 954
Nisekoi
powrót do forum serialu Nisekoi

Po pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 6

Mam mieszanie odczucia. Oglądało się bardzo szybko i przyjemnie, ot takie perypetie chłopaka, który potrafi rozkochać w sobie wszystkie dziewczyny dookoła. Niestety podczas seansu uderzało mnie przeświadczenie że nasz główny bohater wie tak niewiele o sobie i o własnych uczuciach że dotarcie do istoty prawdziwej miłości zajmie mu bardzo dużo czasu. A według mnie nie warto czekać kilku sezonów, aż bohater dorośnie do takich decyzji. Myślę że gdyby w następnych sezonach postawili na portret psychologiczny głównej postaci, Nisekoi zyskało by na wartości. Niestety patrząc na gatunek jestem niemal pewny że tak się nie stanie i będziemy dalej świadkami telenoweli w której głównym bohaterem będzie Raku a wokół niego będą się kręcić odurzone i nieśmiałe dziewczyny . Produkcja bardzo lekka bez głębszych przesłań. Ciekawa kolorystyka, która niestety w bardzo dużym natężeniu zaczyna męczyć. Kreska przyjemna. Pomimo dosyć krytycznej oceny obejrzę sezon 2. Mam nadzieję że pójdą w kierunku w jakim poszło Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru i doświadczę miłej niespodzianki.

ocenił(a) serial na 7
kongo65

Psychologiczny koncept postaci w drugiej serii Yahari to była kwintesencja tego anime. W sumie minął już ponad rok od twojej wypowiedzi, więc wnioskuję, że jednak zabrałeś się za drugi sezon Nisekoi, ale żadnej niespodzianki nie uświadczyłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones