PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696232}

Nisekoi

7,0 954
oceny
7,0 10 1 954
Nisekoi
powrót do forum serialu Nisekoi

Pierwszy sezon oceniłam na 7. Nie lubię, kiedy serial nie ma konkretnego rozwiązania, ale tutaj jakoś sympatycznie się to rozwiązało, więc nawet skończyłam oglądać to z uśmiechem. No ale skoro zrobili drugi sezon, to zabrałam się za niego z konkretnym oczekiwaniem rozwiązania. Albo panienka A... Albo panienka B. No i oczywiście... NIC. Ot, jakby zwykły haremowy dodatek. Pwszem poznajemy ciut lepiej bohaterów, niż w poprzednim sezonie, no ale czy to naprawdę tak dużo zrobić sezon z rozwiązaniem? No dobra, jak zrobią jeszcze trzeci, to może jeszcze przełknę to jakoś, ale na ten moment... jestem naprawdę zawiedziona. 12 odcinków dążących praktycznie do niczego. Jakby nie mogli zrobić też 20tu i zamknąć rozdział. Ale coś czuję że na tym się skończy i zostanie kolejny serial bez końca...

ocenił(a) serial na 6
Lilith_Flame

Dla mnie tez s2 to porazka.... S1 obejrzalem z usmiechem, z niektorych odcinkow ubawilem się, ale w s2 bylo juz dretwo.... Pewnie jak s3 wyjdzie, to juz nie wroce do tego anime... Jest wiele lepszych pozycji do obejrzenia :D

ocenił(a) serial na 7
Lilith_Flame

Trzeba przyznać, że 2 sezon, a właściwie szczególnie odcinki od 7 są średnie i zazwyczaj nic nie wnoszą do fabuły (choć jest parę chlubnych wyjątków). Dobrze by było, gdyby w 3 sezonie twórcy nauczyli się na błędach i zamiast i zamiast wprowadzać postaci, mogliby skupić się na już tych zaczętych wątkach. Chyba największą wadą tego anime (nie licząc czasem irracjonalnych i przesadzonych zachowań bohaterów) jest fabularny chaos i nieład.
Ja jestem optymistę, więc liczę, że 3 sezon będzie podobny jakością do pierwszego i wreszcie akcja bardziej pójdzie do przodu.

ocenił(a) serial na 6
bartmix

A będzie w ogóle 3 sezon?

ocenił(a) serial na 7
Lilith_Flame

Bardzo możliwe, ale nie jest to jeszcze potwierdzone.

ocenił(a) serial na 4
Lilith_Flame

No właśnie i tu jest pies pogrzebany . Jakim cudem można zaplanować anime na dwa sezony i zostawić je bez zakończenia i wyjaśnienia o co chodzi . Już pomijając fakt że drugi sezon to całkowite rozczarowanie to zostawiając je bez zakończenia i wyjaśnienia to już totalny absurd . Dopóki nie ukażą się kolejne sezony nie polecam nikomu chociaż przy pierwszym sezonie bawiłem się przednio . Na razie jeszcze poczekam bo niby jednak są nadzieje na kontynuacje. Zazwyczaj nie czytam mangi jeżeli oglądałem anime i odwrotnie ale na razie zapowiada się na to że tu jednak będę musiał . Jako całość i pozostawione w tym stanie moja ocena musi wyglądać tak a nie inaczej.

Lilith_Flame

błędem w 2 jest to że poszli zgodnie z mangą a w mandze po wydarzeniach z 1 sezonu który kończy sie na około 50 rozdziale dalej do około 190 rozdziału fabuła w ogóle sie do przodu nie posuwa i dzieją sie takie rzeczy jak w 2 sezonie(baaa chyba nawet autor uważał że rysuje same filery bo około 200 rozdziału ostatnie wydarzenie z notatnika miało miejsce w około 50 ^^)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones