PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696232}

Nisekoi

7,0 954
oceny
7,0 10 1 954
Nisekoi
powrót do forum serialu Nisekoi

Umm... to już koniec?

ocenił(a) serial na 7

Wciągające i zabawne anime. Ostatnie odcinki sygnalizowały, że główny bohater jednak zakocha się w Chitoge, co mnie denerwowało, bo za nią nie przepadałem, a teraz nie jestem pewien jak to się w końcu potoczyło...

Mam nadzieję na drugi sezon, bo to co pokazał ostatni odcinek pozostawia pewien niedosyt.

ocenił(a) serial na 7
Spajkpl

Pierwotnego materiału mangi jest na tyle, że z pewnością starczy na kolejny sezon. To tylko kwestia czasu :D

ocenił(a) serial na 10
Spajkpl

Ja mysle ze starczy nawet na 3 sezony, zanim pojawia sie wszystkie bohaterki, zanim kazda z nich wyzna mu milosc, zanim on pozbiera sie i ulozy swoje uczucia i beda jeszcze wiecej ludzi ktorzy zwiaza sie i poboczne milosci, rozne upadki i klotnie.

ocenił(a) serial na 7
mioxy40309

Ehh, teraz jestem ciekawy, a nie uśmiecha mi się czytać mangi w internecie :P

ocenił(a) serial na 10
Spajkpl

Jesli chcesz moge ci polecic pare anime. Po przejrzeniu twoich ocen na filwebie:
1)Highschool DxD ( jesli lubisz cycki i demony)
2)Angel Beats ( fabula, muzyka, dla mnie najlepsze do tej pory anime jakie obejrzalem, jest o zyciu po smierci)
3)Hyakka Ryouran Samurai ( walka, historia samurajow )
czekam na opinie po tym jak obejrzales :)

ocenił(a) serial na 7
mioxy40309

Dwie pierwsze pozycje mam przecież ocenione :)

Highschool miało świetny styl, było zboczone do tego stopnia, że było to śmieszne, a reszta humoru też bardzo mi odpowiadała.

Angel Beats to moje pierwsze poważniejsze anime i nie potrafię złego słowa o tej produkcji powiedzieć, no nie przejdzie mi to przez usta xD

Hyakki nie widziałem ale po obejrzeniu artów czuję, że będzie cieżkie ecchi (którego nienawidzę po okropnym Seikon no Qwaiser).

Ogólnie byłbym otwarty na propozycje, ale zacznę je oglądać za jakiś miesiąc bo teraz zajmuję się kilkoma innymi seriami. Wszystkich ocen anime nie wystawiam tu na fb tylko na myanimelist (możesz podejrzeć, mam na opisie, tylko Spajki ma być bez spacji)

To tyle :)

ocenił(a) serial na 7
Spajkpl

A znacie coś w klimatach właśnie Nisekoi ?

ocenił(a) serial na 7
Hammy

Na pewno Toradora! oraz Kokoro Connect, to są chyba najbliższe anime jak dla mnie.
Może jeszcze Sakurasou no Pet na Kanojo (to polecam, świetne), Tonari no Kaibutsu-kun (o tak, to jest podobne tylko bardzo nierówne), Chuunibyou demo Koi ga Shitai (więcej dramy, trochę romansu, dużo komedii).

ocenił(a) serial na 7
Spajkpl

Akurat te co wymieniłeś widziałem wszystkie :D Widzę, że mamy podobny gust.

ocenił(a) serial na 7
Hammy

Pozwoliłem sobie przejrzeć twój profil i rzeczywiście wszystko już oglądałeś :)

Ostatnia propozycja- Engaged to the Unidentified (oryginalny tytuł: Mikakunin de Shinkoukei)- zacząłem oglądać wczoraj, już kilka razy umarłem, ale zapowiada się na bardziej komediowy serial niż romans.

Spajkpl

Ja jestem za Chitoge od początku, polubiłem ją. W sumie lubię takie charaktery.

ocenił(a) serial na 7
baca130

Chitoge jest po prostu tsundere, Tsugumi/Onodera biją ją na głowę

Spajkpl

Dlatego bardziej ją lubię.

ocenił(a) serial na 8
baca130

Team Chitoge 4ever:)
Onodere lubiłem tylko na początku. Teraz jest najnudniejszą podstacją w nisekoi, i każdy rozdział z nią to mordęga.

ocenił(a) serial na 9
baca130

ja od poczatku blond power idz pan w ch*j z ta scierka onodera

ocenił(a) serial na 7
sonski_77

Rozwaliłeś xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones