PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772825}

No: 309

7,3 145
ocen
7,3 10 1 145
No: 309
powrót do forum serialu No: 309

Serial zaczęłam oglądać głównie dla Irem i oczywiście Demet - bo bardzo ją polubiłam po Erkenci Kus. Choć pojawia się tu także wielu innych aktorów, z tego serialu.
Od początku serial opiera się na wątku ślubu Lale i Onura. W pewnym momencie zaczęło więc denerwować mnie że cały czas go przekładają, do tego stopnia, że po drodze zaczęło mnie nudzić większość postaci, nawet związek Lale i Onura przestał być interesujący. Niestety, serial strasznie się wlecze. Ostatecznie ślub jest w 24 odcinku. Cały serial ma 65 odcinków, bez niepotrzebnych zapychaczy serial można by skrócić zapewne o jakieś 20 odcinków.
Poza tym dziwi mnie, że w serialu jest tak wiele dziwnych postaci: Kurtulus, matka Onura, Betul, Erol, Filiz. Trochę to przytłacza.
Ostatecznie zakończyłam oglądać serial właśnie na 24 odcinku, pomyślałam że nie ma sensu dalej tego oglądać, jeśli przestało mnie to interesować, a fajnie zakończyć właśnie na ślubie.
A wy jak oceniacie tempo serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones