SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Noragami

2014 - 2015
24 min.
7,9 6 038
ocen
7,9 10 1 6038
2 070
chce zobaczyć
Bóg Yato, zbierając fundusze na własną świątynię, za niewielką opłatą udziela ludziom pomocy. Tym sposobem poznaje nastoletnią Hiyori, której dusza z nieznanych powodów opuszcza ciało. Więcej Mniej
Noragami zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Marzeniem boga Yato jest posiadanie własnej świątyni i tłumu wyznawców. Jako, że jest on jedynie bóstwem niższego szczebla, w dodatku bez grosza przy duszy, do osiągnięcia celu czeka go jeszcze długa droga. W ramach pozyskania funduszy postanawia, za drobną opłatą, udzielać ludziom pomocy. Pewnego dnia zgłasza się do niego Hiyori Iki,Marzeniem boga Yato jest posiadanie własnej świątyni i tłumu wyznawców. Jako, że jest on jedynie bóstwem niższego szczebla, w dodatku bez grosza przy duszy, do osiągnięcia celu czeka go jeszcze długa droga. W ramach pozyskania funduszy postanawia, za drobną opłatą, udzielać ludziom pomocy. Pewnego dnia zgłasza się do niego Hiyori Iki, dziewczyna, która jakiś czas temu uratowała go przed kołami rozpędzonego autobusu. W wyniku tamtego wypadku dusza nastolatki zaczyna opuszczać jej ciało, kiedy jest nieprzytomna. Teraz liczy, że Yato pomoże jej przywrócić wszystko do normy.

na podstawie
studio
Avex Entertainment / BONES / FUNimation Entertainment / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych