Po zaledwie jednym odcinku jestem pewna , że to anime będzie bardzo dobre. Piękne
wykonanie , dobra muzyka , ciekawe postaci i przede wszystkim fabuła , która mnie wciągnęła
a przecież widziałam tylko 25 min jak na razie :) odcinek kończy się tak , że po prostu nie
sposób nie sięgnąć po drugi (co jest teraz...