PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847745}

Normalni ludzie

Normal People
7,8 25 395
ocen
7,8 10 1 25395
7,0 25
ocen krytyków
Normalni ludzie
powrót do forum serialu Normalni ludzie

Czy i gdzie zobaczymy "Normalnych ludzi"? Ktoś coś wie?

Misiek_Piotrowski

Za serial odpowiada Hulu i BBC Three

ocenił(a) serial na 9
Sarah_7

otworzcie sobie strone BBC iPlayer ew.droga wiedzie przez strone BBC /Home ( trzeba tam tylko stworzyc konto uzytkownika) serial jest dostepny za darmo jeszcze przez 11miesiecy ,sa angielskie napisy .

hermother

Udało Ci się pooglądać w Polsce? Ja mam komunikat, że możliwość oglądania jedynie w UK

ocenił(a) serial na 9
ma.agata

Masz racje mea culpa z Polski nie mozna tego ogladac ale jezeli ktos bardzo chce i ma znajomych w UK to z platformy BBC iPlayer mozna sciagac bez problemow na swoj komputer a potem wysylac darmowo np.WeTransfer na czyjegos maila

Misiek_Piotrowski

Tzn. Na upartego w przypadku dobrej oglądalności to mogą to puścić kiedyś na HBO lub HBO Go, tak jak było z looking for alaska która wyszła od HULU ale fakt współpracy z BBC troszkę ogranicza emisje w innej stacji ale kto wie. Ja tak długo nie zamierzam czekać i już czekam na napisy na OPENSUB

ocenił(a) serial na 8
Tiqul

a gdzie oglądasz? :)

julia961120

Heh, można to nazwać nieoficjalną metodą dystrybucji pewnie wiesz o co chodzi, a napisów i tak PL nie ma więc oglądam po angielsku z napisami ENG.

ocenił(a) serial na 8
Tiqul

Ja też :) a serial naprawdę interesujący, chemia między głównymi bohaterami niesamowita, realistyczne wątki i życiowe

Misiek_Piotrowski

tak, jest polska dystrybucja na torrentach

ocenił(a) serial na 10
yossarian84

co to znaczy polska dystrybucja? troche wyszlam z torrentow kilka lat temu i nie wiem gdzie szukac :P

ocenił(a) serial na 10
nezzz

Ok znalazłam! bylo warto :)

yossarian84

a ja nie mogę znaleźć. pomocy ;(

shanemacgowan

https://1337x.to/search/Normal+People/1/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Misiek_Piotrowski

1 grudnia pojawi się w HBO GO :) a 2 tygodnie potem zaczną puszczać na HBO

yuflov

Już jest na hbo go

ihanio

i powiedz, że już obejrzałaś, to nie uwierzę Ci !!! :))) nie ma bata ;)
a tak poważnie, to fajnie, że już jest, chociaż ja już go obejrzałem pół roku temu, ale z chęcią zobaczę ponownie, bo świetny kurcze, podobnie jak książka :)

ocenił(a) serial na 7
yuflov

to jest krótkie odcini po pół godziny są

ocenił(a) serial na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones