PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847745}

Normalni ludzie

Normal People
7,8 25 375
ocen
7,8 10 1 25375
7,0 25
ocen krytyków
Normalni ludzie
powrót do forum serialu Normalni ludzie

Lubię seriale młodzieżowe. Ten zapowiadał się ciekawie i poniekąd taki był, cały sezon obejrzałem szybko. Ale mam problem z jednoznaczną oceną tej produkcji. Miejscami niezdecydowanie bohaterów przypominało mi Dawsona Leery i Joey Potter z Jeziora Marzeń. To inne seriale ale to niezdecydowanie czasami było przesadzone, końcówka ok - ale tylko pod warunkiem kontynuacji. Jeżeli kontynuacji nie będzie zakończenie moim zdaniem do d.

mercg

Kontynuacji nie będzie bo i książki drugiej nie ma. Zakończenie nie jest z du.py tylko tak zostało napisane. Moim zdaniem świetnie.

whitestripes_333

Jeżeli nie będzie kontynuacji to tak jak napisałem - zakończenie moim zdaniem słabe. Ale tak samo było w Jeziorze Marzeń, które wspominałem (słabe zakończenie).

mercg

Jakie zakończenie byłoby więc dobre?

whitestripes_333

Spojler - Proste - powinni być razem bez żadnych wyjazdów albo powinni jechać razem

ocenił(a) serial na 6
mercg

(spojler) Zgadzam się z Tobą. Bohaterowie niby bez siebie nie mogli żyć, a poprzez błahy powód nie byli razem...i wielka deprecha. Fajnie się oglądało grę aktorów. Najbardziej zirytował mnie powód rozstania gdy on nie miał kasy i nie zapytał jej czy nie mógłby u niej zamieszkać te kilka miesięcy aż wróci do pracy tylko zerwał z nią w badziewny sposób. Serial oceniłem na 6 jako niezły. Plus za dobór aktorów i ich grę, za Irlandię, za wywołanie tęsknoty za życiem studenckim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones