PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847745}

Normalni ludzie

Normal People
7,8 25 395
ocen
7,8 10 1 25395
7,0 25
ocen krytyków
Normalni ludzie
powrót do forum serialu Normalni ludzie

Nie rozumiem, co to był za układ, że Marianne zaprosiła do włoskiej willi Connella, gdzie przebywał też jej obecny chłopak. Ani się nigdy super nie dogadywali a nie nie pasowali do siebie towarzysko... To był mój krytyczny moment w stosunku do postaci Marianne, bo po tej scenie odebrałam ją jako osobę, która sama prowokuje takie trudne sytuacje, a potem zgrywa wielce dotkniętą i roztrzęsioną (i oczywiście w ogromnej willi musi ukoić nerwy w łóżku byłego chłopaka, bo przecież nie będzie spała w samej bieliźnie z przyjaciółką...). Ogólnie serial bardzo mi się podobał, ale tego wątku kompletnie nie zrozumiałam, a raczej... motywacji Marianne.

oliff

Polecam książkę

whitestripes_333

A dałoby radę pokrótce tu wyjaśnić? :)

ocenił(a) serial na 10
oliff

Connell razem z kolegą zwiedzali Europę. Wcześniej byli we Francji, Berlinie etc. Trafili do Włoch, ona ich zaprosiła do domku swojej matki. Ot cała filozofia.

oliff

jak Connel z przyjacielem znaleźli się we Włoszech było przedstawione również w serialu. w scenie tej pechowej kolacji rozmawiali o tym gdzie byli.
a dlaczego Marianne spała u Connella? do tego sprowadza się właśnie ich relacja. ze sobą czuli się najbezpieczniej. w tak dużym domu mogła znaleźć się nawet jakaś dodatkowa wolna sypialnia, czy po prostu kanapa. w dodatku Peggy uważała, że Jamie szaleje za Marianne. może i szalał, ale swoje szaleństwo okazywał przede wszystkim zazdrością. być może w książce jest coś więcej na temat jego wielkiej miłości, piszę na podstawie serialu. także spędzenie nocy z koleżanką po takim incydencie mogło się skończyć jedynie usprawiedliwianiem narwanego chłopaka, że za dużo wypił, że kocha itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones