aaaaaaaaaaaaa! to naprawde istniało! nie przyśniło mi się! xD dlaczego tu nie ma żadnych wpisów tak w ogóle? nieładnie :P
Swietne anime ! Psychodeliczne, smutne, drastyczne. Z tego co pamietam niesamowicie sie go balam, ale oczywiscie strach powodowal fascynacje wiec bardzo czesto ogladalam. Czy wy tez moze mieliscie takie doznania z dziecinstwa ? XD
Czemu nie mogę tego obejrzeć na tel? Nic mi tam nie wskakuje jakby tych odc wogole nie było został tylko szyld.
w oryginalnej wersji dźwiękowej, a nie po angielsku..
To jakaś porażka! Kolejny serial dla 3 latków! Boże!