Nowe przygody Kubusia Puchatka (1988-1991)
Nowe przygody Kubusia Puchatka: Sezon 4 Nowe przygody Kubusia Puchatka Sezon 4, Odcinek 12

Winnie the Pooh and Christmas Too

8,7 9
ocen
8,7 10 1 9
Nowe przygody Kubusia Puchatka
powrót do forum s4e12

Kilka lat temu na płycie miałem zgrane kilka odcinków Kubusia Puchatka i jednym z nich był odcinek "Puchatkowa Gwiazdka" z całkiem innym dubbingiem niż ten z filmu Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku. Z informacji wiem, że odcinek był na początku emitowany w TVP1 w grudniu 1995 i wydany na VHS-ach, a później nie był nigdzie emitowany. Co ciekawe zabrakło Jana Kociniaka w roli Kubusia, któremu głos podłożył, uwaga... Jan PROCHYRA, ten sam aktor co podkłada głos Kłapouchemu. Więcej informacji odnośnie tego dubbingu znajdują się na dubbingpedii.
Przeszukałem cały internet, niestety bez rezultatu, znajduję tylko albo wersję przerobioną z wulgaryzmami albo tą z filmu Puchatkowego Nowego Roku, a bardzo chciałbym jeszcze raz usłyszeć tą wersję. Płyta co prawda dawno wyrzucona do śmieci, ale dubbing utkwił mi w pamięci. Więc moja prośba jest taka: Jeśli ktoś wie, gdzie mogę znaleźć tą wersję niech odpowie albo poda link, lub jeśli ktoś posiada nagranie Puchatkowej gwiazdki z TVP1 z grudnia 1995 lub kasetę "Gwiazdka z Kubusiem Puchatkiem" i mógłby ją nagrać/zgrać i gdzieś wrzucić na jakiś portal i podać link. Byłbym bardzo wdzięczny!

krolik_dlugouchy

Pamiętam ten odcinek (na VHS też). Faktycznie głos Puchatka był wtedy trochę inny (wtedy nawet na to nie zwróciłem uwagi, dopiero teraz, dzięki Twojemu postowi).

Niedawno ktoś wrzucił odcinki na YT, więc znalazłem taki link:
https://www.youtube.com/watch?v=AqcqeyTtl_o&list=PL78DG4VfDvS0JwurkepFR51b9lLsGx bbS&index=110&ab_channel=indorek67

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones