PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810025}

Nowy papież

The New Pope
7,9 20 966
ocen
7,9 10 1 20966
8,1 22
oceny krytyków
Nowy papież
powrót do forum serialu Nowy papież

nie na netlixie. i nie z lektorem... tego jest wszedzie pełno... czy ktos ma jakies zrodlo bo moje wszystkie zawiodły :/

ocenił(a) serial na 7
naastka

Na HBO GO. Możesz wybrać opcję z napisami.

lost24

okej moze zle sie wyrazilem ;) nie netflix, nie hbo go, nie shomax nic z tych rzeczy

ocenił(a) serial na 7
naastka

To pewnie musisz czekać aż ktoś zrobi napisy i wrzuci. Premiera była przedwczoraj, więc to pewnie chwilę potrwa.

lost24

dzizas :D tylko ze zupełnie do niczego napisow nie potrzebuję - wersja oryginalna mnie interesuje...

ocenił(a) serial na 7
naastka

Pisałeś, że bez lektora, nie oryginalna, zresztą nieważne :D

lost24

wiem, iem. chodzilo mi o wersje w ktorej moge uslyszec co naprawde mowia. napisy nienapisy; grunt byle dźwięk był oryginalny. ale racja, dosc nieprezyzyjny opis dalem ;) i juz mam :) ale dzięki za próby pomocy :)

ocenił(a) serial na 4
naastka

Dlaczego nie chcesz na hbo go w internecie? Mozna tam obejrzec bez napisow z samym oryginalnym dzwiekiem

naastka

No to nie jest senny serial typu netflix tylko hbo. Serio czy młodzi tylko znają jedna platformę?

vasil_zajcev

zgoda zgoda starałem się być poprawny politycznie choćby tak publicznie :D jak mówię; już mam ;)

naastka

i nawiasem - polecam :D

naastka

Czy ktoś wie, czy można obejrzeć serial już gdzieś indziej niż na HBO GO? :)

pepepandziobak1

ja z pirata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones