PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853684}

Nowy smak wiśni

Brand New Cherry Flavor
6,5 2 520
ocen
6,5 10 1 2520
7,0 4
oceny krytyków
Nowy smak wiśni
powrót do forum serialu Nowy smak wiśni

????? I TO TYLE?????

ocenił(a) serial na 7

Bardzo dziwne że jest sygnalizowany jako "LIMITED SERIES" podczas gdy w 1 sezonie zostało wykorzystane tylko 66 stron z 344 stron powieści...

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Przekonana, kupuję książkę!

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

dziękuje za uświadomienie mi, że to jest na podstawie powieści :)

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Wiesz co, prawdopodobnie zrobili z tego Limited Series, ponieważ nie wiedzieli czy się popularność będzie wystarczająca na potencjalne, kolejne serie. Chętnie zobaczyłbym drugi sezon. Zawsze jest szansa, ze dokręcą. Książkę też zamierzam przeczytać :)

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Czy książka została wydana w Polsce? Nie potrafię nigdzie jej znaleźć

ocenił(a) serial na 7
goddam

Z tego co się orientuję to niestety nie, a jest z 1996, ale kto wie może ze względu na pojawienie się serialu na jej podstawie na netflix, być może pojawi się wreszcie jakieś wydanie u nas, już tak było w przypadku kilku podobnych sytuacji.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Też chętnie przeczytałabym książkę. Dajcie znać, jeśli się gdzieś pojawi.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

A czy w powieści się to kończy czy zostaje otwarte? Tak wiem że to 66 stron

ocenił(a) serial na 7
dezinte

To jak zakończył się serial to właściwie dopiero taki prawdziwy początek historii (nawet nie 1/3) gdzie Lisa leci aby poznać więcej informacji o sobie samej i o tym o co w tym wszystkim chodzi, jest o wiele więcej historii i głębszej fabuły, Lou Burke to był tylko takim pobocznym "bossem" dla głównej bohaterki :D jego wątek kończy się tam gdzie go widzimy pod koniec serialu a dalej jest dużo więcej.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Właśnie dziś to skończyłem i mówię koledze że tu wszystkie wątki otwarte - boro chce lisy, pantera boro, wszyscy żyją, lisa rusza szukać matki. Raczej na pełny serial kilka lat, trzeba książkę złapać. Będę szukał po ang

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones