PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875816}

Obserwator

The Watcher
6,4 28 215
ocen
6,4 10 1 28215
5,2 4
oceny krytyków
Obserwator
powrót do forum serialu Obserwator

Mega nużący.

ocenił(a) serial na 4

- Spoilery -
Ciężko się to oglądało. Film oparty na faktach, ale mega przerysowany - oglądając go miałem wrażenie, że dosłownie całe miasteczko jest w jakimś spisku na te rodzinkę, ludzie zachowują się nie ludzko i dziwnie - Czułem się jakbym oglądał kontynuację Trumana. Logiki w tym serialu też brakuje. Ta scena z tym pseudo samobójstwem sąsiadów... oni im już pogrzeb robili, a odcinek później sobie do domu przyjeżdżają i że jednak żyją xdd scenarzysta poszalał. Ta umierająca detektyw też jest niezła... zmyśliła, że to ona niszczyła im życie, bo nie chciała aby się przejmowali - logiczne, każdy by tak zrobił. Koniec bez jakiegokolwiek pomysłu i nie ma się co dziwić - prawdziwa historia nie jest jakoś porywająca. Ale jako tako nawet ok się to oglądało do 4tego odcnika, potem zacząłem przewijać 

ocenił(a) serial na 8
GamoraRuss

Przecież pierwszy punkt twojego komentarza to największa zaleta, ciekawe czy ty w takiiej sytuacji nie podejrzewałbyś dziwnych sąsiadów. Nie gdzie ty mieszkasz, skoro w realnym życiu się nie czujesz jak w kontynuacji Trumana wśród dziwnych i nieludzkich ludzi. Serial mógł ci się nie podobać, ale zarzuty to masz z dupy.

ocenił(a) serial na 4
kryszti

Dla mnie to żadna zaleta. Łeb mnie bolał po tym serialu. Scenarzysta zaszalał i tyle. Ja rozumiem zrobienie jednego, dwóch, może trzech podejrzanych, ale całe miasteczko? To nie oglądało się dobrze, myśląc, że "to może on, może ona, może sam sobie wysyła, może córka, może sąsiad, może policjant, może blondyna, może ten chłopaczek, może detektyw," tym bardziej z takimi dziurami fabularnymi jak sytuacja z tymi sąsiadami co się ponoć zabili, a kilka dni później sobie wracają. Ja rozumiem, że to prawdopodobnie tak miało być, dlatego pisze, że scenarzysta się pogubił - zbyt bardzo chciał zrobić horror/thriller, bo serio real historia tylko na papierze brzmi przerażająco - ale jeśli już robi z tego taki podkoloryzowany pseudo thriller, to może warto podkoloryzować do końca i dodać jakiś fajny koniec? Dodać prawdziwe zakończenie, ujawnić tego kto wysyła listy? Cokolwiek? 

ocenił(a) serial na 8
GamoraRuss

Dziwne zatem, że łeb nie boli cię od rzeczywistości, bo serial ten nie zbytnio od niej nie odbiegał. To już o tobie świadczy, że myślenie sprawia, że nie ogląda ci się dobrze serial, mogłeś się zainteresować zamiast pieprzyć bzdury, w rzeczywistości śledztwo nie zostało zakończone, więc zostało dodane "prawdziwe zakończenie". Twoje głupawe zarzuty są tak naprawdę zaletami tego serialu, ciężko mi powiedzieć skąd twój płytki odbiór, może po prostu jeszcze za mało znasz rzeczywistość, dlatego nie widzisz odniesień do realnego życia. Zakończenie jest w sumie dosyć klarowne i oczywiste, w rzeczywistej sprawie musiało być takie samo, choć patrząc na twój poziom intelektualny, ty chyba naprawdę nie wiesz kto wysyłał te listy, choć zostało to podane ma tacy.

ocenił(a) serial na 4
kryszti

Wiem klaunie, że dodali "prawdziwe zakończenie" z tym, że śledztwo nie zostało zakończone - Nauczyć cie czytać ze zrozumieniem? Napisałem że skoro tak ten serial został podkoloryzowany, to czemu zakończenia też nie zmyslili? Czaisz dziadek? I o co Ci chodzi z tym, że on od rzeczywistości zbytnio nie odbiegał? Przecież ten serial to w 90% fikcja napisałem o tym 5 razy już - te "OPARTE NA FAKTACH" na początku serialu jest śmieszne - reaserch sobie zrób. A i znowu piszesz o tych zaletach jakbym nie napisał, że dla mnie to nie zalety haha boli Cie to, że nie cenie sobie tych samych chwytów scenariuszowych co Ty?

ocenił(a) serial na 8
GamoraRuss

Nie zmyślili zakończenia drogi idioto, bo jest to serial oparty na faktach. Nie zamierzam ci tłumaczyć o co mi chodzi, nie moim problemem jest twoje ograniczenie umysłowe, które uniemożliwia ci zrozumienie moich słów, choć są bardzo proste. Znam całą sprawę, więc robić "riserczu" (czy mówiłem już że wypowiadasz się jak upośledzony zj*b), nic mnie boli, czemu twoja głupota miałaby spędzać mi sen z powiek? Jest kompletnie odklejony, piszesz jakbyś nigdy nie z domy nie wychodził i nie wiedział jacy są ludzie, skoro nazywasz mnie dziadkiem, to zakładam że jesteś dwunastolatkiem przetrzymywanym w piwnicy przez ojca, który cię reguralnie gwałci.

kryszti

Nie zostało podane, nie kłam.

ocenił(a) serial na 8
Yennzmorza

Co nie zostało podane?

ocenił(a) serial na 8
GamoraRuss

Jesteś debilem i mam nadzieję, że jeżeli przeanalizujesz mój komentarz i pomyślisz, to przyznasz mi rację.

ocenił(a) serial na 4
kryszti

Jesteś debilem i mam nadzieję, że jeżeli przeanalizujesz mój komentarz, pomyślisz i zluzujesz lekko gatki, to przyznasz mi rację - w końcu to publiczne forum na filmwebie, a nie rotten tomatoes abyś się tak pocił

ocenił(a) serial na 8
GamoraRuss

Jestem wyluzowany, ale to nie zmienia tego, że jesteś upośledzony w stopniu lekkim, to nie tak źle, mimo debilizmu jesteś w stanie napisać komentarz na filmwebie, choć oczywiście debilny.

ocenił(a) serial na 4
kryszti

Splakales się jak dziecko dziadek, bo ktoś na forum publicznym miał inna opinie od twojej
haha w dodatku czuć od ciebie taki żałosny superiority complex że to szok - pseudointelektualista

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones