PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875816}
plakat filmu Obserwator

Obserwator

The Watcher
6,4 17 391
ocen
6,4 10 1 17391
3 618
chce zobaczyć
5,7 3
oceny krytyków
Obserwator
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Dean (Bobby Cannavale) i Nora (Naomi Watts) Brannockowie właśnie kupili wymarzony dom na urokliwych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey. Gdy już sfinalizowali transakcję, która pochłonęła całe ich oszczędności, okazało się, że okolica jest dużo mniej przyjazna, niż im się wydawało. Wśród sąsiadów są zdziwaczała staruszka imieniemDean (Bobby Cannavale) i Nora (Naomi Watts) Brannockowie właśnie kupili wymarzony dom na urokliwych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey. Gdy już sfinalizowali transakcję, która pochłonęła całe ich oszczędności, okazało się, że okolica jest dużo mniej przyjazna, niż im się wydawało. Wśród sąsiadów są zdziwaczała staruszka imieniem Pearl (Mia Farrow) i jej syn Jasper (Terry Kinney), który zakrada się do domu Brannocków i chowa w windzie gastronomicznej. Mamy też Karen (Jennifer Coolidge), agentkę nieruchomości i dawną znajomą Nory, która sprawia, że nie czują się mile widziani. Do tego wścibscy Mitch (Richard Kind) i Mo (Margo Martindale), którzy zdają się nie rozumieć pojęcia "teren prywatny". Chłodne powitanie szybko przeradza się w piekło na ziemi, gdy tajemniczy "Obserwator" swoimi listami doprowadza Brannocków do granic wytrzymałości psychicznej, a jednocześnie na jaw wychodzą ponure sekrety okolicznych mieszkańców. Serial oparty na prawdziwej historii sławetnego "Watcher House" w New Jersey.

Obserwator
Klip 657 Boulevard Open House Video Tour z Karen Calhoun
657 Boulevard Open House Video Tour z Karen Calhoun 2022-09-12T08:58:29 https://fwcdn.pl/webv/25/12/62512/62512.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/116/875816/657_Boulevard_Open_House_Video_Tour_With_Karen_Calhoun___Netflix.vp9.1080p.webm
Obserwator zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
Netflix / Ryan Murphy Productions
tytuł oryg.
The Watcher
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.