PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838404}

Obserwowani

The Capture
7,6 985
ocen
7,6 10 1 985
Obserwowani
powrót do forum serialu Obserwowani

Za jednym z portali: "The Capture to thriller, który przygląda się niepokojącemu światu fałszywych wiadomości i niezwykłym możliwościom służb wywiadowczych. Czy w tej „erze postprawdy” naprawdę możemy wierzyć w to, co widzimy?
W obsadzie: Holliday Grainger, Callum Turner, Ben Miles, Ron Perlman i Famke Janssen."
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=YSSmitzvmUU

pogodno_2

U nas jest to 8-części.
Zagraniczne odcinki trwają po około 57-59 minut i jest ich 6.

K13

Musze przyznać, ze nie dotrwałam do ich szóstego, a naszego ósmego. Jakoś mnie zmęczył.

pogodno_2

Aż tak źle?

Gasza1910

Nie, jest to coś nie dla mnie. Obejrzałam trzy odcinki i zwyczajnie mnie nie zainteresował, wciągnął. Przy obecnej ilości tytułów, odpuszczam ;)

pogodno_2

aha
no nieraz tak bywa

Gasza1910

To "nieraz" bywa coraz częściej, bo doba ma tylko 24 godziny, a seriali przybywa w kosmicznym tempie ;)

pogodno_2

dokładnie. Też już robię coraz bardziej szczegółową selekcję. Mimo, że siedzę w domu i uprawiam życie młodego emeryta.

Gasza1910

Człowiek by chciał obejrzeć więcej niż może. Jak się zna swoje preferencje, bez żalu i wyrzutów sumienia-ja przynajmniej-porzucam produkcje, które po jednym-dwóch odcinkach nie łapią mnie za....nazwijmy to duszą ;) A żartując ostatnio z przyszłej emerytury, naprawdę nie zdziwię się, jak wielu ludzi zrobi wszystko, żeby jak najszybciej móc sobie oglądać bez umiaru i poczucia czasu. Mnie taka wizja kręci ;)

Gasza1910

P.S. "Młody emeryt" to brzmi dumnie ;)

pogodno_2

ja mogłem to skorzystałem

Gasza1910

Jasna sprawa ;)

pogodno_2

Wg mnie ten serial jest ciekawszy z odcinka na odcinek.

cameronphilips

Wierzę, może do mnie nie trafił ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones