PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779299}

Obsesja Eve

Killing Eve
7,6 21 668
ocen
7,6 10 1 21668
7,3 19
ocen krytyków
Obsesja Eve
powrót do forum serialu Obsesja Eve

Na serial trafiłam przypadkiem i całkiem mi się spodobał.
Do szału doprowadzają mnie jednak niewyjaśnione wątki...
1) O czym Carolyn rozmawiałam Villanelle w więzieniu?
2) Jaka była historia Konstantina, dla kogo pracował na początku, dla kogo później, dlaczego chcieli go zabić?
3) Kto zlecił zabójstwo Villanelle w więzieniu skoro zaraz została przez niego wyciągnięta?
4) Kim tak naprawdę jest Carolyn i dla kogo pracuje?
Czy coś przegapiłam?
Myślicie, że wszystko wyjaśni się w 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 10
nicniemusisz_filmweb

Wszystko w kolejnym sezonie. Ewidentnie to są właśnie otwarte okienka, dzięki którym takowy powinien powstać.

ocenił(a) serial na 7
nicniemusisz_filmweb

Szczerze mówiąc, to jedna z wielu mocnych wad serialu. Te sceny są po to, żeby zająć czasu i odcinek trwał te 40 minut, a nie są wyjaśniane ani nawet wspominane.
Eve i Villanelle mają dużo czasu żeby ze sobą rozmawiać i pytać o to wszystko czego nie rozumieją, tam samo Eve miała czas zapytać Konstantina. Szkoda, bo serial na tym bardzo cierpi, a byłoby dużo ciekawiej gdyby wszyscy rozmawiali bardziej po ludzku. Zbyt krótkie wypieszczone kadry, zamiast realistycznej konfrontacji między bohaterami. Bardziej do patrzenia niż do analizy, ale co zrobić. Już się tego nie naprawi, ewentualnie trzeci sezon może uratować show, ale jakoś wątpię żeby skoczyli do góry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones