Obsesja Eve (2018-2022)
Obsesja Eve: Sezon 3 Obsesja Eve Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Obsesja Eve (2018-2022)

Slowly Slowly Catchy Monkey

42m
7,1 254
oceny
7,1 10 1 254
Obsesja Eve
powrót do forum s3e1

Rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 8

Być może serial musi się dopiero rozkręcić, ale naprawdę odcinek nudny. Mało dynamiczny, nie zaskakuje niczym. Słaby początek trzeciego sezonu. Zakończenie odcinka miało chyba nadrobić słabą resztę, ale złe wrażenie zostało. Czekam na kolejne odcinki. Myślę, że będą lepsze. :-)

ocenił(a) serial na 7
Radioactive_

Lepiej bym nie podsumowała. Odcinek bez fajerwerków, mam wrażenie że bardzo chaotyczny, na plus sama postać Villanelle - Comer jak zwykle wymiata.

ocenił(a) serial na 8
Radioactive_

To nie był słaby odcinek. Nie każdy musi zaskakiwać akcją. Bardzo fajnie została przedstawiona "normalność" Eve i Kenny. W ich życie wdała się monotonia, coś czego nie mieli od dawna. I nagle końcówka według mnie miażdży. Że akurat jego to spotkało. Postać, która była bardzo ostrożna

Radioactive_

Pytanie - gdzie obejrzeliście pierwszy odcinek? Na BBC America?

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
Radioactive_

już drugi sezon gorzko mnie rozczarował, a po pierwszym odcinku nowego sezonu definitywnie kończę z "Killing Eve". nie wierzę że główna scenarzystka jest dumna z tego co napisała. autentycznie po raz pierwszy w życiu żałuję, że serial który ogromnie mi się podobał, nie został anulowany po 1 sezonie. serio, już lepiej żeby został skasowany niż  niszczyć taką produkcję żenującym, słabym scenariuszem.


SPOILER ALERT!!!

uśmiercenie takiej postaci już na samym początku trzeciego sezonu to najgorsza i najgłupsza decyzja jaką Suzanne Heathcote mogła podjąć. i jeszcze ta nowa metoda zabijania Villanelle...: zabija swoją ofiarę a następnie a następnie posypuje jakimkolwiek sproszkowanym czymś które ma pod ręką czy coś. scenarzystka opowiadając o niej z podekscytowaniem określiła ją "niesamowicie brutalne zabójstwo" żenada. Phobe Waller-Bridge powinna pisać dla tego serialu - dopiero wtedy to było prawdziwe "Killing Eve".
żałuję że nie mogę wyrzucić z głowy sezonu 2-go oraz 3-ego i mieć zachowany w pamięci wyłącznie 1-szy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones