Obsesja Eve (2018-2022)
Obsesja Eve: Sezon 3 Obsesja Eve Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Obsesja Eve (2018-2022)

Slowly Slowly Catchy Monkey

42m
7,1 254
oceny
7,1 10 1 254
Obsesja Eve
powrót do forum s3e1

Obejrzałem ten odcinek i wiem, że nie mam ochoty oglądać następnych. Natrętne ukłony w kierunku LGBT doprowadzają mnie do mdłości.

SirGawain_DF

Masz rację, wciskanie tego na siłę wszędzie już. Pytanie po co?

ocenił(a) serial na 7
SirGawain_DF

Czym są te ukłony? Akurat natrętnie nie było, a to że Villanelle woli kobiety było ciekawe :) Natrętnie to by było gdyby zamiast Eve był facet.. mega nuda:') Jakieś poczucie niższości bo nie ukazano tylko hetero z którego bycia to tak bardzo jesteś dumny bo z niczego innego nie możesz? :(

ocenił(a) serial na 1
pelepom_p

To nie jest forum dla sodomitów, więc nie masz czego tu szukać.

ocenił(a) serial na 7
SirGawain_DF

Skoro tak mówi obskurant ;')

ocenił(a) serial na 8
SirGawain_DF

Jeśli nie lubisz gdy główna postać lub postacie sypiają, wiążą się lub się fascynują osobą bądź osobami tej samej płci to wystarczy przeczytać opis i nie oglądać ;)
To odbiega od większości filmów i seriali gdzie przedstawiają głównych bohaterów jako heteroseksualnych, więc raczej nie trudno znaleźć taki co nie będzie Cię raził w oczy "natrętnymi ukłonami";)
Serialu nie oglądałam, patrząc na opis wiem czego się spodziewać. Jak obejrzę kilka odcinków wypowiem się czy jest ciekawy.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 1
Black_Lady_87

W opisach filmów rzadko kiedy można znaleźć informację o tym, że są tam treści, które mogą fascynować osoby LGBT. Kiedy natrafiłem na odcinki z taką ideologią, przestałem już oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones