serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Odlotowe agentki

Totally Spies!
2001 - 2014
22 min.
6,9 12 702
oceny
6,9 10 1 12702
412
chce zobaczyć
5,7 3
oceny krytyków
Perypetie trójki licealistek, które za dnia są zwykłymi uczennicami, a w nocy tajnymi agentkami. Więcej Mniej
Odlotowe agentki zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Ten animowany serial opowiada o przygodach agentów - dziewczyn. Trzy koleżanki: Alex, Sam i Clover zostały wybrane przez Jerry'ego, szefa tajnego wywiadu, na agentki, które będą mogły rozwiązywać trudne sprawy. Dziewczyny trafiają na różne dziwne i niebezpieczne wypadki, raz spotykają ufo, raz walczą z porywaczami używającymi działaTen animowany serial opowiada o przygodach agentów - dziewczyn. Trzy koleżanki: Alex, Sam i Clover zostały wybrane przez Jerry'ego, szefa tajnego wywiadu, na agentki, które będą mogły rozwiązywać trudne sprawy. Dziewczyny trafiają na różne dziwne i niebezpieczne wypadki, raz spotykają ufo, raz walczą z porywaczami używającymi działa przeciw grawitacyjnego, raz muszą pokonać rycerza z przeszłości. W rozwiązaniu tych spraw pomagają im różne gad żety, podarowane im przez Jerry'ego. Lecz Alex, Sam i Clover muszą chodzić do szkoły i spotykać się z Mandy - ich największym wrogiem w szkole. Dotychczas wyprodukowano 52 odcinki serialu.

studio
Antéfilms Productions (niewymienione w czołówce) / Channel 4 (współudział) / DPS (koprodukcja) / Więcej...
tytuł oryg.
Totally Spies!
inne tytuły
Totally Spies Undercover! USA
Więcej...
W odcinku "The New Jerry" (sezon 1, odcinek 3), w scenie w biurze agencji, Sam ma na sobie żółte rajstopy, które chwilę później znikają.
W odcinku "Queen For A Day", podczas końcowej sceny na szkolnym korytarzy widać jak Clover trzyma zieloną książkę. W następnym ujęciu, gdy dziewczyny podchodzą do Arnolda, widać jak okładka książki zmienia kolor na fioletowy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych