PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 844
oceny
6,9 10 1 12844
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

"Odlotowe agentki" to już oglądałam bardzo dawno, jakieś 4 lata temu, ale postanowiłam założyć temat, na który możemy wpisywać odnośniki z tej bajki do innych filmów czy prawdziwych ludzi. Np. pamiętam odcinek z Rickym Matisiem (nie jestem pewna czy takie było nazwisko w polskiej wersji), który mógł się kojarzyć z Rickym Martinem (nawet dobrali głos, przypominający głos Latynosa w którejś scenie gdy on śpiewał). Póki co nie przypominam sobie więcej ale jak Wy coś pamiętacie to wpisujcie.

pati_3

Już mi się przypomniało kolejne odwołanie do postaci z show-biznesu. W "Odlotowych Agentkach" była modelka Gazelle, co moim zdaniem miało być odwołaniem do Gisele (Bundchen), i że ona też zrobiła szybko karierę jak sławna Brazylijka.

ocenił(a) serial na 9
pati_3

Było też nawiązanie do Paris Hilton, która porywała najbogatsze osoby świata by być najbogatszą ;)

InowroclawskiWilk

Nie kojarzę tego odcinka....ale wiem że w jakims innym Mandy, aby wygrac konkurs fotograficzny zatrudniła do pomocy fotografa, tyle że nie pamiętam jak zmienili jego imię na potrzeby filmu, ale chodziło o Davida La Chapelle. I jeszcze Clover poszła do programu jakiegoś Antona (Ashtona Kutchera) w telewizji NTV (MTV) ;)

ocenił(a) serial na 8
pati_3

W jedynym odcinku był Robin Williams, nie pamiętam, jak go tam nazwali.

ocenił(a) serial na 8
martamar16

Aha i jeszcze Chester Bates czyli Bill Gates, w tym samym odcinku co Paris Hilton. Nawet z wyglądu był trochę podobny :-)

martamar16

i ogolnie same agentki to tak jakby aniolki charliego... bynajmniej ja mam takie wrazenie :p

linda_5

Ja też mam takie wrażenie... Właśnie trafiłam tu w trakcie poszukiwania informacji w Internecie, czy ten serial nie jest czasem na aniołkach oparty. Ale nic nie ma.

ocenił(a) serial na 7
InowroclawskiWilk

Pamiętam. Swoją drogą fajny odcinek, ale ta dziewczyna na Paris mi nie wyglądała(za ładna). :D

InowroclawskiWilk

Chyba jednak nie nazywała się London Tipton?!
:-0

pati_3

G.L.A.D.I.S.- czyli GLaDOS z gier Portal, i jeszcze gdzieś sie przewijała. Komputerowa sztuczna inteligencja ;)

ocenił(a) serial na 10
pati_3

W odcinku ,,Porwanie" był samochód z odwróconym znaczkiem citroen a w ,,Serum prawdy" był Jackson John(Michael Jackson),w ,,Pieniądze szczęścia nie dają" Kimberley Kelly(Kimberly Wyatt) Heilra Sims to chyba Oprah Wifrey (podróżnika nie odgadłam). W ,,Szalonym komputerowcu" był plakat Spy raider(Tom Raider) oraz Headcrab z Half life. W ,,Ciasteczka szczęścia" są zaś ciastka Pieguski.

użytkownik usunięty
JanetJ777

A w odcinku "Ucieczka" Alex mówi albo się pyta Sam i Clover, czy mają Aviomarin.

ocenił(a) serial na 7
pati_3

Nie jestem pewien, ale Marco Lumiere był chyba wzorowany na słynnych braciach Lumiere którzy zapoczątkowali rozwój światowej kinematografii.

Ertix_Poke

To samo było z Edisonem w odcinku "Szpiegowski pojedynek" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones