PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 848
ocen
6,9 10 1 12848
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

Ta schematyczność... naprawdę każdy odcinek tego czegoś musi podlegać jednemu
schematowi?

1. Dziewczyny spotyka coś absolutnie niespodziewanego (przynajmniej to jest inne)
2. Jerry wwala je do Agencji, daje misję i idiotyczne gadżety.
3. Dziewczyny idą na miejsce zbrodni i znajdują poszlakę.
4. Potem Jerry mówi im do kogo należało to, co znalazły (bo oczywiście, właściciel tego CZEGOŚ
zawsze jest tym złym)
5. Trzy idiotki wpadają w jeszcze debilniejszą pułapkę i dowiadują się o idiotycznym planie złego.
6. Dziewczyny uciekają dzięki jednemu ze swoich gadżetów.
7. Dziewczyny łapią złego za pomocą idiotycznego gadżetu.
8. Koniec wątku zaczętego na początku.

ocenił(a) serial na 7
Megafil666

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że wcześniej spotykają Mandy, która je wkurza jakimś zj*banym tekstem i Clover cały czas się nad tym spuszcza i wali teksty....sam wiesz "oHH MY GOOD ONA NIE MOŻE BYĆ BARDZIEJ TRENDY NIŻ JA!!!!!!!!!!!!!!". Po czym następują rzeczy które wymieniłeś.

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 7
Megafil666

A tak nawiasem, to mogłeś stworzyć jeden temat o tytule "Denny serial" i napisać w nim wszystko co ci się w nim nie podoba....a z tego co widzę lista była by długa:) Ja też dorzuciła bym swoje trzy grosze.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Nie zawsze ratowały życie jakimś gadżetem :)

ocenił(a) serial na 7
fankatorresa

Co ty gadasz? Sam, Alex i Clover to były tępe dzidy, które bez wymyślnych gadżetów nie wykonał by nawet najbardziej banalnej misji. Gadżety cięgle ratują im życie, gdy sa uwięzione, to gadżetami łapią "bandytów".

ocenił(a) serial na 7
christinearron

W porządku, jak zobaczę jakiś, w którym ratują sobie zycie same - podrzucę go tu :).
Pozdrawiam

fankatorresa

Może choćby odcinek pierwszy całego serialu :). Sam i Alex ratują się bez gadżetów :).

christinearron

czemu więc 7/10?

użytkownik usunięty
christinearron

ma racje :D zobacz sobie Do Agentek niepodobne część 1

tam walczą szusi :)

Megafil666

Ta schematyczność... pojawia się w większości seriali;p

Megafil666

+ przynajmniej jedna z dziewczyn znika w tajemniczych okolicznościach i staje się zła/zostaje porwana itp.
Jednak pomimo tej banalności uwielbiam wracać do tej bajki, taki sentyment z dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 7
Megafil666

Masz rację... Ale z drugiej strony, kto na to zwracał uwagę będąc dzieckiem? :-) z chęcią bym znowu obejrzała całą tą bajkę, mimo że "parę" lat temu odcinki znałam prawie na pamięć ;-)

użytkownik usunięty
Megafil666

właśnie o to chodzi :) to głupota tej animacji, a głupoty w tej animacji mnie bawią

ocenił(a) serial na 7
Megafil666

Mysle ze skoro ci sie nie podoba to po co to ogladasz i spuszczasz sie na filmweb?

ocenił(a) serial na 2
Aiva1993

Moja droga, Filmweb jest po to by wyrazić swoją opinię. Widziałem kilka odcinków, więcej nie oglądałem.

ocenił(a) serial na 7
Megafil666

Ta...

ocenił(a) serial na 10
Megafil666

strasznie współczuję oglądania Odlotowych agentek nie przez pryzmat sentymentu :P Dużo straciłeś

ocenił(a) serial na 2
PiotrekPePe

Być może gdybym żywił do tego serialu nostalgię, oceniłbym go inaczej. Niestety, nie żywię jej, ponieważ w dzieciństwie nie oglądałem Odlotowych Agentek.

ocenił(a) serial na 9
Megafil666

Przynajmniej nie nosiły codziennie tych samych ciuchów jak postacie z innych bajek :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones