PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 848
ocen
6,9 10 1 12848
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

Jedna z najgłupszych bajek, jakie powstały. Poziom zagadek przypomina ten ze „Scooby’ego-Doo&#8 221;, z tą różnicą, że w „Scooby-Doo” zagadki są ciekawsze, a bohaterowie milsi i ciekawsi, niż ci z „Odlotowych agentek” – żenująca bajka dla dzieciaków i dla dziewczyn, inni raczej nie chcą tego oglądać (przynajmniej w moim środowisku). Okropnie naiwny serial (kto uwierzy w to, że za pomocą superpuderniczki można przesłać jakiś materialny przedmiot niczym teleporterem czy inne takie niestworzone bujdy?), dla osób nie znających się zbytnio na prawach fizyki i innych takich, które rządzą światem. Są bajki, w których prawa fizyki zostają „wyłączone” (chociażby „SpongeBob Kanciastoporty”), jednak nadrabiają to treścią i jakością. Może się czepiam, ale takie jest moje zdanie. A do tego polski dubbing – niewiele odbiega poziomem od całości serialu: kiepski i niezbyt ciekawy. Wszystko to sprawia, że już wolę oglądać „Pokémony”, aniżeli „Odlotowe agentki”.

użytkownik usunięty
Pottero

zgadzam sie do dupy i skad one umieja od razu sztuke walki juz w pierwszej misji by je zabily.

użytkownik usunięty

jestescie nienormalni?? przeciez to jest bajka dla dzieci! kto wam kaze ja ogladac?? chyba po to sa bajki zeby odchodzic od rzeczywistosci! nie rozumiem was!

"jestescie nienormalni??"

Nie.

"przeciez to jest bajka dla dzieci!"

No i co z tego, że to bajka? Bajka (dokładniej film animowany) to też jakiś rodzaj filmu.

"kto wam kaze ja ogladac??"

Jetix, bo puszcza ten serial na okrągło.

"chyba po to sa bajki zeby odchodzic od rzeczywistosci!"

Bzdura... Bajki są po co by dać rozrywki, uczyć, bawić widza. Nie powinna odchodzić od rzeczywistości (no... była, że on jest całkowicie komediowo nastawiony), wręcz przeciwnie. Powinna dawać chociaż jej cząstkę.

Asayama

Ale bajeczki anime oglądamy, bo przecież w ogóle w nich nie ma agresji, przemocy, tanich tekstów :)

Buahahaha. Żal mi takich ludzi.
Brak argumentów, złotko, brak argumentów.

Umiemy sztukli wali bo nie czytałeś o nas w internecie niepokazują nas od początku umiemy je ponieważ Jerry nas nauczył matołku wiesz i odwal się od nas przesyłają SAM CLOVER i ALEX :P :P :P

użytkownik usunięty
Pottero

ta bajka jest do kitu bardziej dla glupich dziewczyn chachcachca

użytkownik usunięty
Pottero

no ja niewiem.... ta bajka może jest trochi dziwna ale...... od SCOOBY'EGO sie odwal.. :D:D:D

Pottero

wiesz co ci powiemy jesteś żenujący mówiąc że odlotowe agentki są idiotyczne to ty jesteś idiotyczny jeśli tak piuszesz tak to prawda to ja pisze czyli Sam pewnie nie wierzysz ale to prawda odlotowe agentki isnieją i to jesteśmy my ja - Sam , moje przyjaciółki to Clover i Alex

wasil_86

Dziewczyno, współczuję Ci, to ta bajka chyba przeżarła Twój mózg...

Pottero

Lubię to :D

ocenił(a) serial na 8
Pottero

Prędzej Tobie...

wasil_86

Kto tym dzieciom daje internet...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
nasedo134

i jeszcze jedna odlotowe zjebki wejdzie na strone inter. w w w . k e y l o g g e r . pl

nasedo134

naprawdę nasedo, to trzeci twój post który komentuję i teraz po prostu osiągnąłeś szczyt dowcipu poodstawówki. Myślisz, że jak powiesz ,,kurwa" to już macho jesteś?

ocenił(a) serial na 1
Mr__Pink

a czy ja mowie do ciebie idiotko (kolejny debil co to oglada szkoda slow).

nasedo134

Ja tej bajki nie lubię, ale potrafię to napisać kulturalnie. Co do ciebie to po prostu nie potrafisz nic innego niż klnąć. Szkoda mi ciebię

Mr__Pink

Jestem z Tobą! Chociaż mnie się to podoba uszanuje zdanie innych, którzy tego nie lubią. I po co od razu klnąć? Jak z założenia miał od razu wyzywać to po co w ogóle wchodził na to forum? Nie jestem przeciwna wypowiadaniu się, ale w sposób cywilizowany, a nie tak jak on. Widzę, że próbujesz, aby ta stronka wyglądała bardziej kulturalniej, bo przecież film to też po części kultura. Dobrze robisz!

ocenił(a) serial na 10
Pottero

Buahhaha nasedo134 jesteś takie żałosne :D

ocenił(a) serial na 1
Manekin

Dziekuje a Ty jestes taka uprzejma -.- haababuauahuahuuahahuhau

nasedo134

Ja uwielbiam tę bajkę :D To moja ulubiona xP

ocenił(a) serial na 7
Manekin

Kali jeść Kali pić ?

ocenił(a) serial na 10
Pottero

a ja tam lubię zarówno "Odlotowe Agentki " jak i "Pokemony " wychowałem się na tym i mam do tego sentyment cho teraz tego nie oglądam kiedyś oglądałem wszystkie odcinki i tego i tego

użytkownik usunięty
Pottero

TO JEST TYLKO BAJKA I PRAWA FIZYKI NIE MUSZĄ BYĆ ZACHOWANE, DLA MNIE BAJKA JEST SUPER, TROCHE DUBBING BEZNADZIEJNY DLATEGO 9, ALE BYŁA TO ULUBIONA BAJKA MOJEGO DZIECIŃSTWA.
I JAKOŚ NIGDY JAK TO OGLĄDAŁAM NIE UWAŻAŁAM, ŻE TAK BY SIĘ W ŻYCIU REALNYM NIE STAŁO, BO WIEDZIAŁAM ŻE TO TYLKO BAJKA I DOBRZE BAWIŁAM SIĘ PRZY OGLĄDANIU.

Pottero

pffff - tyle powiem.
to była ulubiona bajka mojego dzieciństwa, ba jeszcze nawet w gimnazjum ją oglądałam.

ocenił(a) serial na 10
igaanime

A moim zdaniem ta bajka jest super. W nie rozumiem ludzi ,którzy podchodzą do bajek jak conajmniej do filmow dokumentalnych. To tylko bajki !
przez całę moje dzieciństwo to oglądałam i strasznie mi się podobało. a z kolezankami bawilysmy się, że jesteśmy Sam, Clover i Alex, brałyśmy jakiegoś Jerry'ego i biegałysmy po podworkach :D

ocenił(a) serial na 6
pluuuum2

Jedna z bajek mojego dzieciństwa, choć jestem chłopakiem ;p Nawet teraz, gdy leci na Disney XD, lubię sobie włączyć i przypomnieć, jak to kiedyś z wypiekami na twarzy oglądało się po raz 10-ty ten sam odcinek. Szkoda, że dziś minęła era seriali animowanych.

ocenił(a) serial na 10
gry270

dzisiaj oglądałam ;-)

ocenił(a) serial na 6
pluuuum2

Haha, ja tak samo ^^ I pomyśleć, że 20-tka już za mną, a wciąż tak mi tęskno do młodzieńczych lat... xd

ocenił(a) serial na 9
Pottero

Absolutnie się nie zgadzam. Według mnie ta bajka jest rewelacyjna, zwłaszcza że mam do niej wielki sentyment, bo był to mój ulubiony serial w dzieciństwie i nadal nim pozostaje. Owszem, niektóre prawa fizyki tu nie obowiązują, zdaję sobie sprawę również z innych licznych błędów i nieścisłości, ale i tak kocham ten serial :) Zabawne teksty, momentami naprawdę można się pośmiać, akcja też trzyma poziom jak na serial animowany. Chętnie wracam do tej bajki, mimo że już dzieckiem nie jestem ;) Natomiast żenującą bajką dla dzieciaków i dla dziewczyn uważam 6 sezon tego serialu, który nie wiem dlaczego w ogóle powstał. Z ciekawości obejrzałam parę odcinków kiedy dowiedziałam się o nowym sezonie i strasznie się zawiodłam. Udaję że ostatni sezon w ogóle nie istnieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones