PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 837
ocen
6,9 10 1 12837
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

ja najbardziej lubię chyba Sam. Podoba mi się też Mandy ( ale tylko z urody). Za to nie przepadam z Clover i Alex.

Martynka_6

Ja lubię tą co miała zastępować Alex. A tak w ogóle to lubię Sam i Alex (Clover nie) i oczywiście Jerry'ego
:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nasedo134

nasedo, jesteś chamskim burakiem, który nawet nie potrafi uzasadnić swojej wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nasedo134

A więc pare przekleństw nazywasz żartami? To ja się boję twoich skeczy :-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
nasedo134

Słuchaj... Pod Warszawą jest taka miestcowość, nazywa się Tworki. Tam jest zakład psychiatryczny i maja tam nawet elektro-wstrząsy! Oczywiście używają ich tylko w najtrudniejszych sprawach, ale sądze że nadajesz się na taką terapie spokojnie :) Możliwe że nawet dadzą Ci podwójną dawkę voltów... Aha i lecze tam jest w pełni pokrywane przez Państwo, więc powiedz rodzicą że nie muszą się martwić o pieniądze :)

Martynka_6

Ja najbardziej lubie Sam, a najmniej Clover.

ocenił(a) serial na 1
Maly_kotek

Manekin juz tam bylem ale bylem za bardzo przyje%%% wiec mnie nie przyjeli radz dalej bo jakos sie lepiej czuje ps mam 2 ownerow jak wiesz co to znaczy ;p

Martynka_6

Takich jak 'nasedo' powinni wysłać do innej galaktyki ;DD.

Choć wg. mnie go bawi to jak się złośćicie.


Odpieprz się człowieku a jak Ci się nudzi to poczucz się bo już widzę ,że nie wyrośnie z Ciebie nic dobrego ; |.

Bajka - zajebista ;DD.

ocenił(a) serial na 1
Alyce17

widac komu przezre mozg temu co to ogladaja :D

Martynka_6

Kurwa, przecież to wszystko jest narysowane!

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

A ja wrócę do tematu. Czy to forum jest do wzajemnego obrażania się? Jeśli się nie podoba, to nie komentujcie, albo powiedzcie, że wam się nie podoba i tyle.
A co do serialu. Mam 16 lat, a jednak lubię oglądać kreskówki. xP
Cała trójka agentek tworzy wspólną całość. Sam - najinteligentniejsza ze wszystkich. Bez niej nie byłyby takie sprytne. Clover - zawsze dba o swój wygląd, najbardzie o paznokcie i włosy. Rywalizuje z Mandy. Bez przerwy się zakochuje. I bez niej nie byłoby śmiesznie, bez niej nie byłoby większych epizodów z Mandy. Alex - troche pechowa dziewczyna. Ale to jej urok. Bez niej agentki nie rozwiązałyby kilkunastu zagadek, ponieważ rzucając słowa, najczęściej daje rozwiązanie problemu. Jerry - sztywniak [to jego urok], który kieruje całą agencją. I właśnie - bez niego nie byłoby agentek. :-) Jak widzicie wszyscy się wzajemnie uzupełniają. Wszystkie postacie są fajne, ale najbardziej lubię Sam - za jej inteligencję i sprawne myślenie podczas kłopotów.
Wszystkie przygody są fajne i zabawne. Animacja też świetna. :-)
Pozdrawiam wszystkich, którzy lubią agentki [choć to fikcja ;)] i kreskówki na Jetix. :P

Martynka_6

Ja najbardziej lubię SAM..:D
Zawsze gdy patrzę na to z psiapsiółą.. to ja jestem SAM a ona Clover :D

użytkownik usunięty
Martynka_6

Jat tam lubie najbardziej Alex...a sama nie wiem czemu...eh...może....dlatego że ...jest z nich najsprawniejsza..i interesuje się sportem.....ale tak ogólnie to bardzo lubie je wszystkie i nawet Mandy..ehhh

ocenił(a) serial na 7

wszystkie są super, a najlepsza Alex. Pierwszy raz jestem na tym forum, wiec może się powtórze że te ostatnie serie są o WIELE gorsze od pierwszych. Właściwie to tylko pierwsza seria mi się podobała, no może też druga. Zapraszam na mojego bloga - temat KRESKÓWKI

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

Ja bardzo lubię Odlotowe agentki, ale uważam, że najlepsza jest Sam. jest bardzo mądra, ładna i w ogóle super!

ola123452

A ja lubie ogladac nagich calujacych sie gejow najlepiej jak robia to z jezyczkiem.
Pozdrawiam Maciek.

ocenił(a) serial na 8
Martynka_6

Alex jest najlepsza i najładniejsza no i jeszcze Clover, Sam nienawidze pod każdym względem

ocenił(a) serial na 8
onyks11

Co ja widzę!? Ani jedna osoba nie lubi Clover xP
No więc moja ulubiona postać - Clover :) Nie będę uzasadniać, bo polegałoby to na scharakteryzowaniu postaci, a wszyscy którzy tu weszli wiedzą chyba o kogo chodzi ;)

S.H Ja mam lat 17, a kreskówki uwielbiam x)

ocenił(a) serial na 10
Miyu67

Ja najbardziej lubie Sam a najmniej Alex.

bogna_3

Ja najbardziej lubię Clover. Uważam, że jest najładniejsza i jej charakter chyba najbardziej przypomina mój ;P Jak byłam młodsza, to bawiłam się z moimi przyjaciółkami w agentki i byłam Clover. Ale w sumie lubię wszystkie. Uważam, że to naprawdę super serial i teraz też bardzo często go oglądam. Mam nawet taką puderniczkę jak one (była kiedyś jako prezent w McDonald's ;) Oczywiście nie z takimi funkcjami ;P, ale kiedyś to był dla mnie hit. Pozdrawiam! :):*:):*

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

Najbardziej Sam :* i Clover :* Zajebista bajka

wiertaraaa

Clover -ale pozostale tez sa spoko

wiertaraaa


Clover -ale pozostale tez sa spoko
pozdr.:)

Jessie_4

ajc
sorki
dwa
razy to napisalam:)

Jessie_4

Ja najbardziej lubie Clover. Jest fajowa, ale i nni tez sa super.

Promiscuous_Girl

Siemka,

EEe tam po co się kłócicie o to która z nich jest fajniejsza? Ja tam lubię je wszystkie. I ciesze się bo w Jetix są już nowe odcinki Odlotowych Agentek :)
Dziewczyny dostały się na studia i mają mnóstwo zabawnych przygód!
Zobaczycie w nich zwariowaną współlokatorkę, podejrzanego profesora,
babcię złodziejkę i wielu innych bohaterów. No i oczywiście trochę
odmienione Sam, Clover i Alex!
Do tego na www.jetix.pl jest odlotowy konkurs, w którym wyłoniony
zostanie największy fan odlotowych dziewczyn! Wystarczy tylko oglądać
najnowsze odcinki agentek i wziąć udział w quizie! Widzieliście już,
co można wygrać? Przenośne Nintendo, gry z Agentkami i zestawy
szpiegowskie! SUPER! Ja już się zarejestrowałam do konkursu na
http://www.jetixcee.com/totally_spies/pl/

Martynka_6

Ja najbardziej lubię Sam i Alex.
Clover za bardzo błyszczała od samego początku na ich tle...
Dlatego trzeba powiedzieć że były skromne w porównaniu z nią:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones