Przejmująca opowieść o mrocznej , ludzkiej naturze , rodzicielskiej miłości a zarazem nienawiści . Traumie , poporodowej depresji . Głęboki . To nie jest horror ani baśń choć historia opowiedziana w tym stylu. Narracja trochę przypomina "Anioły w Ameryce "
Czy ktoś mi wyjaśni skąd taka niska ocena tego serialu? Przecież on jest rewelacyjny. Od intrygi, oryginalnej historii, budowania napięcia przez bardzo dobre aktorstwo, muzykę i zdjęcia....
ale 1 odcinek i skakanie w czasie było męczące, nic nie wciąga, 2 odcinek też nie powala, 3 już nie zmogłem...może to będzie piękna historia o rodzicielstwie, ojcostwie itp ale nie moja