PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 384
oceny
7,9 10 1 47384
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Jak przeglądam fora internetowe na temat serialu to wszyscy zachwycają się Robertem Więckiewiczem , Szymonem Bobrowskim , Andrzejem Grabowskim , a ja chciałabym zwrócić uwagę na postac Cygi , a raczej na aktora , który się w nią wcielił.Jak oglądam serial to widze w nim -wypisz wymaluj- chłopców z blokowisk. Moim zdaniem aktor ten zagrał świetnie i nie ustępuje w swym kunszcie od pozostałych wielkich nazwisk kina polskiego. Zapewne jest mniej znany od pozostałych bo nie grał w wielu filmach i żadnym serialu. Mam tylko nadzieje ,że nie da się zaszufladkować i nie będzie grać w komediach romantycznych i polskich tasiemcach. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? pozdraiwm

vouloir

no no aktor dobry
jeszcze aktor grajacy Ptaska tez jest zajebisty

predat0r

Patrząc ogólnie serial jest raczej dopracowany, gra aktorska na bardzo dobrym poziomie i co ważne - dobrze dobrani aktorzy...
Według mnie Sikora mógłby być bardziej wyrazisty

ocenił(a) serial na 9
vouloir

"Zapewne jest mniej znany od pozostałych bo nie grał w wielu filmach i żadnym serialu."

grał już w serialu, ja go pamiętam jeszcze z "Oficera" gdzie grał zupełnie inną postać, jednego z legionistów - Dahomeja (Grand z Jubym go odwalili w centrum handlowym bo nie chciał się do nich dołączyć), ale rola Cygi daje mu większe pole do popisu i zgadzam się z tobą jego gra jest na całkiem przyzwoitym poziomie zresztą jak wszystkich aktorów w "Odwróconych".

ocenił(a) serial na 9
Angel_35

Nie oglądałam Oficera , także popełniłam błąd pisząc , że nie grał w zadnym serialu. Jednak mowiac o serialach mam na myśli typowe tasiemce , ktore licza po kilkaset odcinkow typu : " na wspolnej" , "m jak miłość" itp.Skoro usmiercili jego postać to zapewne nie grał w tak duzej liczbie odcinkow "Oficera".

p.s. a dlatego tak napisalam bo ogladalam wywiad z wojciechem zileinskim , w którym to dziennikarz wytknął mu , że ów wczesniej sie zarzekał ze nie bedzie grać w serialach a tu - "odwróceni"( no i zielinski zaczal sie tlumaczyc ze on nie traktuje "odwroconych" jak serial)a o "Oficerze" nie wspominali

Angel_35

Grał też psychicznie zazdrosnego męża jednej z głównych bohaterek w serialu Londyńczycy.

vouloir

Zgadzam się, że gość był świetny, też od razu zwróciłam na niego uwagę. Pierwszy raz zobaczyłam tego aktora i życzę mu jak najlepiej. Sama postać też ciekawa, spróbowano pokazać jak człowiek się zmienia: od małego zlodziejaszka do prawdziwego bandziora. Może hdyby ta psycholog chciała mu pomóc to faceta dałoby się uratować?
A tak, z ostatniego odcinka wynikło, że teraz pan Cyga rządzi miastem. Czyli jak nakręcą 2 część to bedzie jedna z głównych postaci, z czego już się cieszę!
Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
vouloir

Nie bedzie zadnej drugiej serii, gdzie cyga jest w glownej roli, kto by to chcial ogladac;) Gosc nie gral zle, jednak Grabowski przycmil kazdego, co tu duzo mowic. Dobrze jeszcze Dziedziel, Wieckiewicz i Zmijewski jak na siebie nie najgorzej.

Jedyna opcja drugiej serii odwroconych to prequel, pokazanie w jaki sposob chlopki z malego miasteczka doszli do kontaktow z zagranicznymi handlarzami narkotykow czy pierwszoplanowymi politykami i wlasnie TO mogloby byc ciekawe

ocenił(a) serial na 9
Lestat

Gościu co ty wiesz? Myślisz ze Polska mafia skończyła się na rozbiciu Pruszkowa? To była tylko przegrana bitwa, w puste miejsce po starych mafiozach pojawili sie młodzi bardziej zdesperowani i często inteligentniejsi przestępcy.

ocenił(a) serial na 10
vouloir

Wiadomo, ze weszli inni ale nie dzialaja juz na tak potezna skale. Wtedy mozna bylo wykorzystwac luki prawne i dzialac prawie ze na legalu, teraz juz to wyglada inaczej, a cyga nie ma zadnego konkretnego prawdziwego odpowiednika

Lestat

I całe szczęście że nie ma - niechciałabym takiego typa spotkać na ulicy. A w ogóle to jest film czyli fikcja i autorzy mogą zrobic głównym bohaterem nawet hermenegildę kociubińską jak im się spodoba.

ocenił(a) serial na 9
Lestat

Pan Cyga.

ocenił(a) serial na 8
jm1964

Pan Cogito :D

vouloir

Zieliński jest rewelacyjnym aktorem, nie ma na razie szczęścia do głównych ról jak Więckiewicz, ale może w końcu przyjdzie jego czas. Póki co, kreuje perfekcyjne role drugoplanowe - ciapowatego, lizusowatego lekarza w "Lekarzach", a wcześniej pozornie uroczego psychopatę w "Londyńczykach". To jeden z tych aktorów, którzy są jak kameleon, w każdej roli inni, niemalże nie do poznania.

LucyInTheSky

W Służbach Specjalnych też świetnie zagrał. Na tle wielu rozmemłanych postaci jak zwykle się wyróżnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones