Oficer

2004
Oficer
7,7 30 286
ocen
7,7 10 1 30286
3 654
chce zobaczyć
{"rate":7.33333,"count":3}
powrót do forum serialu Oficer
  • pikulasek31 ocenił(a) ten serial na: 10

Genialne od samej czołówki, po napisy końcowe. Warto obejrzeć i poznać historię Kruszona i Granda, tragedię ich postaci i wizje na przyszłe części, które nie są niestety już tak dobre jak ta 1.

• pikulasek31 zgadzam się w 100%

• asia_ak zdecydowanie popieram. oglądałam ze trzy razy i dotąd nie widziałam chyba innego serialu o podobnej tematyce tak samo dobrego !
    Skomplikowana intryga ciekawe postaci i dobra gra aktorska. rewelacja

• mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

pikulasek31 a teraz po latach jak widziałeś pewnie takie hity jak Breaking Bad jak prezentuje się ten serial ??

• korso12 ocenił(a) ten serial na: 10

mordarg Oglądałem chyba 5 raz całą trylogię. Jest to na pewno inna bajka od zagranicznych seriali ale to jakie emocje budzi ta produkcja i ile można wycisnąć z tej fabuły oglądając to kolejny i kolejny raz jest nie do opisania. Ja za każdym razem, gdy oglądam tę serię mam nieodzowne poczucie, że wyłapuje coraz to nowsze smaczki. Polecam każdemu obejrzeć wszystkie 3 części. Warto!

• klockiewicz ocenił(a) ten serial na: 9

pikulasek31 Piona , mam tak samo - mimo znetflixowanych mózgów Oficer nadal błyszczy :)

• Matylda31 ocenił(a) ten serial na: 10

pikulasek31 wracam po 8 latach- odczucia takie same- 10/10 emocje takie, jakby to był 1 raz kiedy to oglądam

• basiaz1970 ocenił(a) ten serial na: 6

pikulasek31 Dla mnie potężne rozczarowanie, po Pitbulu i Glinie- tutaj większość postaci tylko mówi, kim jest i co robi (najlepszy policjant, ja tu dowodzę itp) bo najwyraźniej nie może lub nie umie zagrać swojej roli. Tylko muzyka niech zostanie w pamięci.