serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Oficer

2004 - 2005
55m
7,6 31 804
oceny
7,6 10 1 31804
7,6 5
ocen krytyków
Kruszon, oficer policji, otrzymuje zadanie polegające na wniknięciu w struktury zorganizowanej przestępczości. Zobacz pełny opis
Oficer zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja serialu toczy się w Warszawie, gdzie młodzi bandyci, m.in. Grand (Paweł Małaszyński), Juby (Eryk Lubos) i Zidane (Rafał Cieszyński) próbują przejąć władzę w „mieście” z rąk od lat rządzącego przestępczym światkiem Topora (Krzysztof Globisz). Wyszkoleni w Legii Cudzoziemskiej, są brutalni i bezwzględni. Tytułowym bohaterem jestAkcja serialu toczy się w Warszawie, gdzie młodzi bandyci, m.in. Grand (Paweł Małaszyński), Juby (Eryk Lubos) i Zidane (Rafał Cieszyński) próbują przejąć władzę w „mieście” z rąk od lat rządzącego przestępczym światkiem Topora (Krzysztof Globisz). Wyszkoleni w Legii Cudzoziemskiej, są brutalni i bezwzględni. Tytułowym bohaterem jest Tomasz Kruszyński „Kruszon” (Borys Szyc), młody oficer policji, który ze swym partnerem Rysiem (Andrzej Chyra) pracuje nad rozbiciem siatki przestępczych powiązań. Obok nich pojawia się Aldona (Magdalena Różczka), kobieta piękna i niezależna. Razem tworzą trójkąt pełen napięć i emocji. Kruszon to symbol policjantów nowej generacji. Z pozoru luzak z warszawskiej Pragi, w rzeczywistości jest inteligentnym i przebiegłym policjantem. Doskonale odnajduje się w środowisku przestępczym, co ułatwia mu wnikanie w mafijne struktury i rozpracowywanie ich od środka. Silny i nieugięty charakter oraz wierność ściśle wyznaczonym zasadom nie pozwalają mu się poddać nawet w trudnych sytuacjach.

studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Oficer
inne tytuły
The Officer Miedzynarodowe
więcej
Rafał Cieszyński, Paweł Małaszyński, Eryk Lubos i Wojciech Zieliński, którzy w serialu odgrywali role byłych żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, wzięli udział w obozie przetrwania pod dowództwem żołnierza Legii Cudzoziemskiej - Jacka Komosińskiego.
Serial nakręcono w Warszawie i okolicach (Polska).
Okres zdjęciowy filmu trwał od czerwca do października 2004 roku.
"Samo życie" czy ''Na dobre i na złe" nie należą do seriali, które namiętnie oglądam. Jednak ich reżyser Maciej Dejczer zrobił coś, co obudziło we mnie nadzieję, że czasem można obejrzeć dobry polski serial. Mam tu na myśli oczywiście "Oficera". Natrafiłam na serial przypadkiem, jednak tego lata odświeżyłam swą pamięć, oglądając powtórki. W ten... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Minęło ponad 10 lat i nic się w tym temacie nie zmienia, wszystkie opinie poniżej to prawda, chciałbym dodać, że nie sądzę, żeby jeszcze bardzo bardzo długo powstał taki splot okoliczności, osób, miejsc, które stworzyłyby kolejny tak genialny serial.

Wielki uklon w strone scenarzysty za tragizm tej postaci. Rola Karolina Gruszki to najlepsze co jest w oficerze. jej prawdziwosc doprowadza do wielkiego bolu. gratulacja dla pani karoliny!

swoja droga polecam nie ogladac oficera w interecie na stronie reziomwej tv lepiej kupic wersje na dvd. taka sama kasa a jakosc...

więcej

Grand

ocenił(a) serial na 10

Paweł Małaszyński zagrał rolę życia dożywotni props za Granda KOZAK!

Genialne od samej czołówki, po napisy końcowe. Warto obejrzeć i poznać historię Kruszona i Granda, tragedię ich postaci i wizje na przyszłe części, które nie są niestety już tak dobre jak ta 1.

Płacz

ocenił(a) serial na 9
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones