SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Ojciec Brown

Father Brown
2013
52 min.
7,7 1 405
ocen
7,7 10 1 1405
525
chce zobaczyć
Akcja serialu toczy się w latach 50-tych w sercu przepięknej brytyjskiej wsi. W postać ojca Browna, katolickiego księdza ze szczególnym talentem do rozwiązywania zagadek... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ojciec Brown zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Akcja serialu toczy się w latach 50-tych w sercu przepięknej brytyjskiej wsi. W postać ojca Browna, katolickiego księdza ze szczególnym talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, wciela się Mark Williams. Serial jest adaptacją powieści G. K. Chestertona. Świat ojca Browna jest kwintesencją angielskości: saloniki w wielkich,Akcja serialu toczy się w latach 50-tych w sercu przepięknej brytyjskiej wsi. W postać ojca Browna, katolickiego księdza ze szczególnym talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, wciela się Mark Williams. Serial jest adaptacją powieści G. K. Chestertona. Świat ojca Browna jest kwintesencją angielskości: saloniki w wielkich, ziemiańskich posiadłościach, wielkie połacie pól, sielskie domki i tajemnicze ogrody, a także lokalne targowiska, stacyjki kolejowe i wiejskie kościółki. Wiele lat wysłuchiwania spowiedzi swoich parafian dało księdzu niezwykłe rozeznanie i intuicję co do tego, jak działa umysł przestępcy. W każdym odcinku enigmatyczny ojciec Brown prowadzi śledztwo na własny, szczególny sposób.

na podstawie
studio
BBC Drama Productions / BBC Productions / BBC Studios / Więcej...
tytuł oryg.
Father Brown
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstawały w Upper Slaughter, Lower Slaughter, Winchcombe, Blockley, Dumbleton, Moreton i w zamku Sudeley (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych