serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Okręt

Das Boot
2018
1h
634
chce zobaczyć
La Rochelle, 1942 r. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna. Tymczasem na lądzie życie Simone Strasser wymyka się jej spod kontroli. Zobacz pełny opis
Okręt zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Jesień 1942 r., tereny okupowanej Francji. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu. Młoda załoga pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna szykuje się do udziału w coraz bardziej zażartej wojnie. 40 młodych mężczyzn wyrusza na pierwszą misję. Muszą zmagać się z ciasnotą i klaustrofobiczną atmosferą na pokładzie okrętu podwodnego. IchJesień 1942 r., tereny okupowanej Francji. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu. Młoda załoga pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna szykuje się do udziału w coraz bardziej zażartej wojnie. 40 młodych mężczyzn wyrusza na pierwszą misję. Muszą zmagać się z ciasnotą i klaustrofobiczną atmosferą na pokładzie okrętu podwodnego. Ich charaktery zostają wystawione na ciężką próbę. Tymczasem w porcie w La Rochelle Simone Strasser czuje, że życie wymyka się jej spod kontroli w strasznej spirali niebezpiecznego romansu i zakazanej miłości: kobieta czuje się rozdarta pomiędzy lojalnością wobec Niemiec i Ruchu Oporu. Zaczyna podawać w wątpliwość swoje przekonania: czyżby wszystko, w co dotąd wierzyła, okazało się kłamstwem? „Okręt” to historia o przetrwaniu i trudnych wyborach, o życiu w koszmarnej rzeczywistości II wojny światowej.

na podstawie
studio
Bavaria Fernsehproduktion / Sonar Entertainment (koprodukcja)
tytuł oryg.
Das Boot
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowano w La Rochelle (Francja), Pradze (Czechy), Monachium (Niemcy) i Malcie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

duuuuże rozczarowanie

ocenił(a) serial na 5
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Naprawdę warto zobaczyć!

Do świetnego, PRAWDZIWIE filmu wojennego "Das Boot" Wolfganga Petersena serialowa szmira nie ma startu.

Ta kurde 3 odcinki wyszły ale ocenić się nie da. Co to za bajzel tutaj? Kto nad tym panuje, chyba jakieś dziecko.

Poza tym zrobiony amatorsko, przewidywalnie, sztucznie usensacyjniany co chwilę. Scenariusz szeleści papierem. Widziałem 3 odcinki (przewijając od czasu do czasu) i nawet nie mam zamiaru oglądać dalej. Wielkie rozczarowanie i szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones