PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504599}

Omer i Syn Gwiazdy

Omer et le fils de l'étoile
7,5 186
ocen
7,5 10 1 186
Omer i Syn Gwiazdy
powrót do forum serialu Omer i Syn Gwiazdy

Pamiętacie tą bajkę???

ocenił(a) serial na 7

Duszek Omer, Syn Gwiazdy i cała reszta???

Pamiętam piosenkę z czołówki:
"Jesteśmy dziećmi ziemi tej, nie pozwolimy zginąć jej...."

eh to był czasy jak się siadało przed tv i włączało tvn.... z chęcią oglądnęła bym jeszcze kiedyś tą bajkę :D

ocenił(a) serial na 9
Karola

Jakiś czas temu spędziłam pół dnia na szukaniu tego tytułu. Pamiętałam tylko, że był ten robaczek i że Omer był blondynem ; P Więc wpisałam w google "wojownik blond i robaczek" i szukałam. To była moja ulubiona bajka, więc szukałam do upadłego. Szkoda, że nie ma nigdzie na necie, bo też bym z chęcią obejrzała ją jeszcze raz^^

ocenił(a) serial na 8
macando

No, to i tak jesteś niezła, bo ja szukałam od roku, i dopiero dzisiaj mi się udało znaleźć. Pamiętałam tylko że był jakiś blondy, i coś mi się kojarzyło, że on był synem gwiazdy, ale nie byłam pewna, czy sobie tego sama nie dopowiedziałam. Poza tym migał mi jeszcze jakiś duszek co to mu pomagał, i że om walczył kiedyś na jakichś chmurach.
Właśnie pamiętałam z dzieciństwa takie dwie bajki, to i jeszcze o takim lewku, ale tamto mi się dużo szybciej udało znaleźć. :-)

ater11

Omer był robaczkiem (a raczej smokiem zamienionym w robaczka). Blondyn to Dan Syn Gwiazdy. Pamiętam jeszcze takie śmieszne stworki, które bodajże próbowały go złapać. Oraz to, że Dan był zakochany w jakieś syrenie (imienia nie pamiętam), którą to złapał i zamknął zły czarnoksiężnik. O i ów Dan starał się okiełznać czarnego rumaka. To wszystko co pamiętam. Ja też chcę to obejrzeć jeszcze raz...:(

ocenił(a) serial na 6
Karola

Nawet dużo pamiętam. Syn gwiazdy, przemądrzała sowa i robaczek Omer. Pomagali mędrcowi w odnalezieniu 12 czarowników zaklętych w ciałach potworów przez złego króla/czarownika i to było myślą przewodnią serii. Były jeszcze mniejsze wątki jak więź robaczka z rozgwiazdą i syna gwiazdy z syreną, a także zazdrość wiedźmy o syrenę. Znalazłam kilka odcinków na yt w wersji fr.
http://www.youtube.com/watch?v=iQjM2E5xsfs

Karola

to i tak jesteście lepsi... jak zaczynałam szukać tego tytułu, to pamiętałam tylko, że była tam czarownica(chyba) Morgana, jakiś blondyn i stworki, które latały w grzybie. Niestety nie udało mi się nigdzie znaleźć polskiej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones