PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

Na pewno nie ma większego sensu wyrokowac po jednym odcinku, ale dla mnie ten serial już na starcie ma dwie ogromne zalety, dające mu z góry przewagę nad pierwowzorem:
1) połączenie póki co Alicji i opowieści o dżinie z lampy, czyli jednych z najciekawszych historii, a już na pewno bajek o największym magicznym potencjale
2) brak Śnieżki i Emmy - już pomijając, że dla mnie ta druga gra slabo to sceny gdy przerzuca sie ona ze Złą Królową kto bardziej kocha Henrego, czy dialogi między nią a Mary Margaret o rodzinie, miłości... nawarstwienie słodkości i życiowych "mądrości" jest tak duże, że cięzko mi przetrwać sceny, w których te panie występują. Tragedia nawet jak na bajkowe standardy. Do tego naiwność Śnieżki i cała jej dobroć... masakra.
Naprawdę, gdyby nie te dwie postacie pierwowzór oceniłbym dużo dużo wyżej, bo pozostałe bajowe wątki, poprzerabiane znane historie i wzajemne ich zazębianie się naprawdę zasługują na slowa uznania

W nowej produkcji małym minusem są efekty komputerowe, no ale to da się przeboleć... poza tym Kot i Królik wyglądają całkiem fajnie.
W sumie to jeszcze jedna rzecz może działać na korzyść tego serialu - seria składająca się z trzynastu odcinków a nie dwudziestu paru - zawsze łatwiej zapanować i sensowniej zaplanować krótszą formę.
Serial na pewno ma duży potencjał, a jak skończy to czas pokaże :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones