PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

Wiem, że serial nie dostał zielonego światełka na drugi sezon, ale i tak chciałabym go obejrzeć. I tutaj moje pytanie do osób, które oglądały pierwszy sezon: czy został on jakoś spójnie zakończony? Czy główne wątki miały swoje wyjaśnienie itp.? Bo jeśli został jakoś zupełnie urwany w połowie fabuły to byłaby wielka szkoda;(

migotka_paola

Tak. GŁÓWNE WĄTKI zostały zakończone, ale jest kilka tzw "loose ends", czyli nie pokazano jak Jafar nawiązał współpracę z Czerwoną Królową, co stało się z Czerwonym Królem czy jak Walet Kier trafił do miasteczka Storybrooke,

Ostrzegam: odcinki 1 do 6 ciągną się trochę jak flaki z olejem. Akcja rozkręca się dopiero w odcinku 7 i 8 a od 9 do 13 świeci pełnym blaskiem, czyli epizody są dynamiczne, drapieżne i ciekawe.

Z resztą przeczytałabyś to samo w tematach odpowiadającym odcinkom, ale tam są spoilery...

Zachęcam, zachęcam, ZACHĘCAM!

michu1945

Dzięki bardzo!
Właśnie nie chciałam sobie spoilerować, więc dlatego nie czytałam o tym więcej;) domyślałam się, że jakieś loose ends muszą być, ale jeśli ogólnie jest to jakoś zakończone to lecę oglądać! Nie mogę wyczekać tygodnia ostatnio między odcinkami OUAT (3 seria jest świetna), więc poszukuję trochę czegoś w klimacie na wypełnienie tej pustki;)

migotka_paola

To ten serial jak najbardziej dla Ciebie! Nie jest może jakiś najwyższych lotów, ale bardzo przyjemny i wciągający :)
A jedna z postaci przechodzi do OUAT, więc może jeden z niewyjaśnionych wątków zostanie niebawem wyjaśniony.

ocenił(a) serial na 6
night_mist

który przechodzi?

ocenił(a) serial na 7
banan20

Will Scarlet ;)

ocenił(a) serial na 6
KitsuneXD

TAK!! :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones