PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

a gdzie Obsada?

ocenił(a) serial na 8

może temat nie na temat.. treści, ale moderowania strony tego serialu;>
coz to za dziwna piętnastka podana jako 'pełna' obsada ?
czy potrzeba pomocy modernizującym?

cholitoo

https://pl.wikipedia.org/wiki/Once_Upon_a_Time_in_Wonderland#Obsada

Tutaj nie ma co liczyć, bo często "moderatorzy" wiedzą "lepiej" od widzów.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

mój drogi, potrafię obsługiwać google i wikipedię :)
chodzi mi o to, że głownych postaci brak przy wymienianiu obsady, a tak chyba nie powinno być ;)

cholitoo

Wiem, dlatego napisałem [CYTAT]Tutaj nie ma co liczyć, bo często "moderatorzy" wiedzą "lepiej" od widzów.[/CYTATU].

Nie musiałaś podkreślać czegoś co każdy uważał za oczywistość. *miało zabrzmieć jak komplement *

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Nie wiem dokładnie o co ci chodzi, ale dodający widzowie też swoje za uszami mają. Istnieją pewne zasady dotyczące dodawania, z którymi wypadałoby się zapoznać przed dodaniem obsady. A ludzie dodają jak im się podoba, nie tłumaczą nawet ról(!), wpisują jakieś dziwne numery, a jako jedyne źródło podają filmwebową stronę aktorki... Weszłam sobie teraz w materiały oczekujące do tego serialu i za głowę się złapałam, zobaczywszy co tam się wyrabia. Niestety większość z tych kontrybucji zostanie odrzucona, a obsady jak nie ma, tak nie będzie...

Zuzhet88

Z wszystkich kontrybucji czekających w kolejce tylko przejdą dwie i to te bez Alicji, Willa, Cyrusa,Czerwonej Królowej ;)

ocenił(a) serial na 8
Derisor

:D:D:D

Najgorsze jest to, że nawet jakbym chciała poprawnie dodać chociaż te kilka głównych ról to nie mogę, bo wyskakuje mi komunikat, że dany element czeka już w kolejce...

Zuzhet88

Na filmwebie nawet poprawnie dodana kontrybucja nie gwarantuje tego, że zostanie ona zaakceptowana ;)

ocenił(a) serial na 8
cholitoo

Wejdź sobie w materiały oczekujące i zobacz ile kontrybucji dot. obsady czeka już na ewaluację. Obecnie czas oczekiwania na zaakceptowanie lub odrzucenie tego typu kontrybucji wynosi 66 dni... Także nawet jak dziś jakąś obsadę chciałbyś dodać, to szanowni weryfikatorzy zajrzą do tego dopiero za 66 dni :D Jak dla mnie jest to jedna z największych porażek tego portalu. Jesteśmy już w połowie sezonu, a w obsadzie brak głównych ról <lol>

Zuzhet88

To się nazywa świąteczny cud. Obsada się objawiła ;D

ocenił(a) serial na 8
Derisor

Niebieski łeb dodał wczoraj, a wszystkie kilkanaście kontrybucji użytkowników zostało odrzuconych :D Ciekawe dlaczego, wydawało mi się, że kilka było poprawnych...

Zuzhet88

Bo były poprawne ;)

ocenił(a) serial na 8
Derisor

I dodawaj tu coś człowieku... :P

Tak btw, to ta kontrybucja też idealna nie jest, bo jest jakaś Mgiełka, a brak ojca Jafara, który występuje w niemalże każdym odcinku...

Derisor

Obsada zostala rozbudowana wylacznie o osoby potrzebne do podpisania zdjec. Zachecam do dodania reszty, bo szkoda, zeby serial z tyloma glosami mial tak uboga obsade. Prosze nie robic tego "poprawnie", a po zapoznaniu sie z faq i pamietac o zrodle(nie wiki), tlumaczeniu rol, epizod + goscinnie, atrybucie glos, rzymskich numerkach przy osobach zgodnych z imdb, ktorych dzwiekowcow z ktorymi atrybutami dodajemy, ktorych departamentow nie dodajemy, zapisywanie rol wielka litera ;)

animavilis

Żeby wszyscy weryfikatorzy też nie robili tego "poprawnie", a zapoznali się z faq. Byłoby super ;)
I żeby nie gubiły się kontrybucję i nie zostały kradzione co mi się tutaj niestety zdarzało. ;(


animavilis

A tak przy okazji to brak zdjęć w serialu The 100. W komentarzach twojego bloga są linki do zdjęć z imdb, ale jak widać, gdy ktoś komentuje twojego bloga, nie wysyła ci powiadomień. Ile czekanie na dodanie zdjęć będzie trwało?

Karirsu

Jutro beda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones