serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

One Piece

1999
25 min.
8,2 8 401
ocen
8,2 10 1 8401
3 176
chce zobaczyć
Monkey D. Luffy, pragnąc zostać królem piratów, zbiera załogę, którą łączy jeden cel - marzenia. Więcej Mniej
One Piece zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Dawno temu, żył król piratów Gol D. Roger. Posiadał wszystko, czego każdy pirat pożądał, bogactwo i władzę. Gdy odbywała się jego egzekucja, Roger zdążył powiedzieć zgromadzonemu tłumowi, gdzie znajduje się najcenniejszy z jego skarbów, "One Piece". Na morza wypływają piraci i awanturnicy pragnący odnaleźć legendarny skarb, jednakDawno temu, żył król piratów Gol D. Roger. Posiadał wszystko, czego każdy pirat pożądał, bogactwo i władzę. Gdy odbywała się jego egzekucja, Roger zdążył powiedzieć zgromadzonemu tłumowi, gdzie znajduje się najcenniejszy z jego skarbów, "One Piece". Na morza wypływają piraci i awanturnicy pragnący odnaleźć legendarny skarb, jednak niewielu udało się powrócić z Wielkiej Linii. Jednym ze śmiałków jest Monkey D. Luffy, który zamierza odnaleźć skarb i stać się królem piratów. Na swojej drodze spotyka wiele przeszkód i przeciwności losu. W swojej podróży nie jest jednak osamotniony, gdyż w tę trudną i niebezpieczną wyprawę udaje się z grupą oddanych przyjaciół.

na podstawie
studio
Asatsu-DK / Fuji Television Network / Shueisha / Więcej...
inne tytuły
Z okazji rocznicy utworzenia One Piece, w Tokio zbudowano replikę statku Going Merry w skali 1:1
Amerykańska wersja "One Piece" (wyprodukowana przez 4Kids) została mocno zmodyfikowana. Odcinki zostały scalone, przemoc i przekleństwa wycięte lub zastąpione. Zmieniono nawet nazwy oryginalnych ataków.
W amerykańskiej wersji "One Piece", Sanji zamiast papierosa - trzyma w ustach lizaka.
Tyle razy sobie obiecywałem, że nie rozpocznę kolejnego po "Naruto" niezakończonego anime, jednakże za namową kolegi obejrzałem pierwszy sezon "One piece" i tak oto znów jestem ofiarą swojej niecierpliwości i zachłanności w oczekiwaniu na kolejne odcinki przygód Luffiego i jego załogi. "Mój skarb? Mój One Piece? Znajdziecie go! Ukryłem go w Grand... więcej
Shounen, czyli anime skierowane do kilkunastoletnich chłopaków są (nie tylko w Japonii) niezwykle popularne. W ostatnich latach powstała niezliczona ilość mang, jednak tylko cześć z nich jest do dziś wydawana i wciąż chętnie czytane. Rekordy sprzedaży bije komiks Eiichiro Ody "One Piece" wydawany od 1999 roku oraz jego serialowa adaptacja wykonywana przez studio Toei. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych