One Piece (2023)
One Piece: Sezon 1 One Piece sezon 1, odcinek 6
odcinek One Piece (2023)

Szef i pomagier

The Chef and the Chore Boy 54m
8,3 428
ocen
8,3 10 1 428
One Piece
powrót do forum s1e6

XD

ocenił(a) serial na 1

Arlong na Baratie i brak walki z Kriegiem to jakieś nieporozumienie. Netflix trzyma swój poziom :)

ocenił(a) serial na 7
eryk_250

Bo Don Krieg nie jest aż tak ważny i tyle. Kwintesencja Baratie Arc została ukazana czyli charakter Sanjiego i determinacja Zoro podążaniu za marzeniem w walce z Mihawkiem. Ogarnij się, twoja ocena serialu pokazuje jakim dzieciakiem jesteś...

Ageha

Czyli ludzie nie mogą mieć własnej opini? Nawet jak jest nieodpowiednią to nie lepiej wytłumaczyć? A i ludzie oceniają na 10/10 więc to jest to samo do 1/10. Więc ty też się ogarnij :)

ocenił(a) serial na 7
Wit_8

To nie było do ciebie, więc spadaj ...

ocenił(a) serial na 3
Ageha

prawda jest taka, że serial strasznie spłycił wiele wątków, walka z kriegiem jak i inne wcześniejsze walki pokazują siłę Luffiego, gdzie w serialu jego siła nie została w ogóle pokazana, wręcz przeciwnie w pierwszych bodajże dwóch odcinkach został pokazany praktycznie na równi z Nami, co jest totalnym absurdem. oglądam serial z osobą która One Piece nie oglądała i sama mi mówi jakby czegoś po prostu brakowało, że nie rozumie dlaczego ci bohaterowie mają takie decyzje a nie inne, gdzie w anime nie było tego problemu. niby się rozumie, że to serial i nie mogli wszystkiego przenieść 1:1, ale moim zdaniem sam serial bardziej odrzuca niż zachęca do oglądania oryginału.

ocenił(a) serial na 7
P3JF1

Tylko że ty piszesz z perspektywy fana, a to nie jest serial dla nas fanów. Ten serial ma rozsławić dzieło Ody wśród ludzi, który nie znają One Piece . Przykładem może być Trylogia Władcy Pierścieni w reżyserii Jacksona a oryginalne książki Tolkiena, tam również wiele zmieniono i tak jak tu dla wielu filmy były lub nadal są profanacją...

Ageha

To ogólny czat :)

ocenił(a) serial na 4
Ageha

Serial jest dla każdego, każdy ma prawo do swojej opinii. Widzę ze.krytkujesz każdego kto ma inne zdanie niż ty

ocenił(a) serial na 7
noel_66

Nie wszystkich, Ciebie jeszcze nie miałem okazji. Pomyślmy co by tu skrytykować.... a już wiem. Twoja ocena serialu jest po prostu żałośnie niesprawiedliwa i głupia...

ocenił(a) serial na 4
Ageha

Dziękuję

ocenił(a) serial na 7
noel_66

Nie ma sprawy Noel .. Miłej Soboty ^^

ocenił(a) serial na 4
P3JF1

No dokładnie, zgadzam się. Wiele rzeczy tu nie ma sensu, najbardziej razi w oczy scena z zoro i dziewczynka która dala mu kulki ryżowe

ocenił(a) serial na 9
eryk_250

A dla mnie właśnie fajnie ze go pominęli. W oryginale Don Krieg mnie autentycznie irytował

ocenił(a) serial na 9
Mariusz_Semeniuk

Bo niektóre postacie takie mają być, taki mają charakter. Bellamy chyba każdego irytował i taki był zabieg, żeby każdy miał satysfakcję z tego pojedynczego strzała :D

eryk_250

Nie będą teraz każdej jednej postaci z anime przedstawiać w serialu. Na każdy arc 50-80 odcinkowy będą mieć 8-10 odcinków. Don Krieg jest nieistotny i jest jedną z dziesiątek postaci, którym Luffy skopał dupę. A i tak twórcy dali nam fanservice dając Don Krieggowi krótkie cameo

ocenił(a) serial na 9
Acros123

Dobrze powiedziane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones